15 Mar

Fragrance Day - #NationalFragranceDay

Czy wiecie, że 21 marca przypada National Fragrance Day? Perfumy towarzyszą nam na co dzień, pozwalają podkreślić codzienny styl, uzupełnić oficjalny wizerunek lub dodać pewności siebie i seksapilu w czasie wyjątkowych imprez. Są niczym kropka nad i dla starannie dobranego stroju, misternie ułożonej fryzury i pięknie zrobionego makijażu.  Specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Perfum przygotowaliśmy krótką opowieść o historii zapachów. Przestawiamy również nasze autorskie pomysły na celebrowanie tego święta.

15 Lut

Zdobyliśmy Złoty Certyfikat Rzetelnej Firmy 2020 i 2021

Za nami dwa trudne lata, którą zdominowała pandemia koronawirusa. Tym bardziej jesteśmy dumni, że to właśnie za ten okres otrzymaliśmy szczególne wyróżnienie. Zdobyliśmy Złoty Certyfikat Rzetelnej Firmy 2020 i 2021!

29 Paź

Halloween z AMBRĄ!

Halloween ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Nie do wszystkich przemawiają upiorne duszki, demony, czarownice, nietoperze, zombie czy wampiry, ale nikt nam nie broni Halloween świętować na własne sposoby. To amerykańskie święto może być dobrą okazją do spotkania się z przyjaciółmi czy zorganizowania atrakcji dla dzieci.

18 Maj

KONKURS! Wygraj zestaw kosmetyków

Zbliża się Dzień Mamy, więc z pewnością szukasz prezentu, który będzie personalny, piękny i wyjątkowy. Z nami, nie dość, że sprawisz radość swojej Mamie, to jeszcze masz szansę na wygranie zestawu kosmetyków! 

17 Kwi

Zapachowe rozgrywki - Gra na czas kwarantanny

Siedzenie w domu może być wyzwaniem, dlatego mamy dla Was propozycję gry na czas kwarantanny. Jest to okazja, by zgarnąć nagrody, trochę się zintegrować i miło spędzić czas.

29 Lis

Dołącz do wyzwania #zwalniamwswieta

Naszedł grudzień.. gdzie nie spojrzeć widać zbliżające się Święta. W naszej firmie, też powoli atmosfera napełnia się radosnym oczekiwaniem. Chcemy jednak przedstawić Wam trochę inne spojrzenie na ten przedświąteczny czas. Zaprosiliśmy do nas Olę, która będzie towarzyszyć nam aż do Bożego Narodzenia. W naszej grupie na Facebooku poprowadzi dla Was świąteczne wyzwanie #zwalniamwswieta. Będzie dużo inspiracji, ciekawe zadania i dużo niespodzianek. Posłuchajcie..

21 Wrz

Konkurs na zdjęcie

Przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym możecie wygrać bony na zakupy w naszym sklepie oraz... z okazji zbliżających się świąt - wysokiej jakości ręcznie robione bombki na choinkę.