Lista produktów marki One Direction

One Direction to nowa marka perfum. Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 2013, a najmłodsza z 2014. Twórcą jest popularny wśród młodszego pokolenia brytyjsko-irlandzki boysband założony w 2010 r. Zostali odkryci dzięki swojemu udziałowi w ramach brytyjskiej wersji show X-Factor, podczas którego połączyli się w zespół, zdobywając ostatecznie trzecie miejsce. Po sukcesie pierwszego singla w 2011 r. wypuszczają pierwszy album. W relatywnie krótkim czasie zdobywają wiele nagród i miliony fanów na całym świecie.

Idąc za ciosem w 2013 r. wydają pierwsze perfumy o nazwie One Direction Our Moment. Członkowie grupy One Direction aktywnie uczestniczą w tworzeniu zapachów i zapewniają, że starannie wybierają kompozycje, które najbardziej odpowiadają ich wyobrażeniom o tym, jak powinna pachnieć dziewczyna ich marzeń. Dodają, że największą inspiracją są dla nich fanki. Perfumy One Direction są symbolem młodości i świeżości we współczesnym przemyśle perfumiarskim. Potwierdzają sukces doskonałych zapachów sygnowanych przez znane postacie.

Oryginalne perfumy Ona Direction są idealnym prezentem dla miłośniczki zespołu i nie tylko, ponieważ stanowią wyważone, atrakcyjne kompozycje zapachowe. Dla przykładu debiut One Direction Our Moment zawiera nuty różowego grapefruita, owoców leśnych i czerwonej porzeczki, które następnie przechodzą w serce zapachu złożone z nut jaśminu i świeżych listków frezji. Całość bazuje na nutach drzewnych, paczuli i piżmie.

Drugie perfumy noszą nazwę One Direction That Moment i oferują zapach zielonego jabłka i świeżego ogórka w połączeniu z piwonią i cedrem. Zapach ten skrywa emocje związane z nowym przeżyciem. Najnowszym zapachem jest One Direction You & I, który został zaprezentowany w Nowym Jorku w sierpniu 2014 r. Początkowe nuty kompozycji to mango i grapefruit, które następnie pozwalają dojść do głosu egzotycznej orchidei, osmantusowi oraz delikatnej, a zarazem wyraźnej piwonii.

One Direction to nowa marka perfum. Kompozycje zapachowe są symbolem młodości i świeżości. Sprawdź je.