Marc Jacobs to amerykański projektant, który już od 25 lat projektuje i zachwyca świat mody coraz lepszymi designami. Swój sukces zawdzięcza przede wszystkim swojemu uporowi i odwadze, dzięki której nie boi się iść pod prąd.

Lista produktów marki Marc Jacobs

Marc Jacobs to nazwisko, które wywołało wiele zamieszania w świecie mody. Choć w roli projektanta i na stanowisku dyrektora kreatywnego domu mody Louis Vuitton sprawdzał się doskonale, przedstawiając innowacyjne rozwiązania, w 2013 roku zapragnął zająć się własnymi projektami. Jednym z nich jest linia perfum, które po zaledwie jednym spojrzeniu na długo zapadają w pamięci. Wszystko za sprawą nietuzinkowych, podkreślających indywidualizm flakoników. Jacobs doświadczenia i pomysły ze świata mody wdraża we własnych perfumach.

Jesteś tak samo odważny, by iść pod prąd, na przekór wszystkim negatywnym komentarzom jak Marc Jacobs? W takim razie w jego ofercie z pewnością znajdziesz zapach idealny dla siebie.

Marc Jacobs — misja

Marc Jacobs stoi za wieloma nowymi, często kontrowersyjnymi projektami. W wiele z nich inni projektanci mody mogli nie wierzyć, jednak Jacobs niewiarę innych przekuł we własną wewnętrzną siłę. W taki sposób został najmłodszym nagrodzonym projektantem na świecie. Swoje perfumy dedykuje osobom, które tak jak on z wielkim uporem dążą do spełnienia własnych marzeń i wizji. Zapachy zamknięte w charakterystycznych flakonach roztaczają wokół siebie aurę pewności siebie i wewnętrznej siły.

Marc Jacobs — perfumy damskie

Stwierdzenie, że perfumy Marc Jacobs są powiewem świeżości na rynku, nie będzie nadużyciem, biorąc pod uwagę fakt, że zapachy amerykańskiego projektanta były niejednokrotnie nagradzane.

Do najpopularniejszych produktów Marc Jacobs należą:

  • Daisy Marc Jacobs — jest to zapach, który w roku 2008 zyskał dwie ważne nagrody. W nutach zapachowych możemy znaleźć m.in. czerwony grejpfrut, truskawkę, jaśmin, piżmo czy wanilię.
  • Decadence Marc Jacobs — jest to orientalno-kwiatowy zapach, które pokochały kobiety na całym świecie. Produkt swoją popularność zyskał nie tylko dzięki nietuzinkowym akordom, ale również designowi. Fiolka perfumy przyjęła bowiem kształt kobiecej torebki.

Jeśli szukasz nowego, niepowtarzalnego zapachu Marc Jacobs to marka, w której ofercie powinnaś szukać produktu idealnego dla siebie. Podkreśl swoją indywidualność i kreatywność z zapachami amerykańskiego projektanta.

Marc Jacobs to amerykański projektant, który już od 25 lat projektuje i zachwyca świat mody coraz lepszymi designami. Swój sukces zawdzięcza przede wszystkim swojemu uporowi i odwadze, dzięki której nie boi się iść pod prąd.