summer-with-friends-P4MFZLY.png

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA FACEBOOKU
I KORZYSTAJ Z PRZYWILEJÓW

kreska4.png

Ludzie otwarci na nowe emocje i doświadczenia. Świadomi konsumenci, którzy nie przepłacają za zbędne dodatki i dobrze wiedzą czego chcą. Cudowni ludzie – nasi Klienci, Partnerzy, Fani. Są pomocni i życzliwi, służą radą, podpowiedzą, nakierują. Taka jest nasza społeczność, stań się jej częścią.

Społeczność_baner_menu.png
 

WCHODZĄC DO GRUPY
CZEKA NA CIEBIE:

kreska4.png

7% rabatu na perfumy marki AMBRA,
pierwszeństwo w informowaniu
o promocjach i nowościach,
rabaty tylko dla członków grupy,
możliwość decydowania o rozwoju firmy,
recenzje, porady, wskazówki
i wiele ciekawych informacji,
doradztwo i pomoc ze strony członków.

Dbamy o swobodą atmosferę i kulturę prowadzonych rozmów. Dołącz do nas, jeśli masz wątpliwości odnośnie zapachu, szukasz czegoś na prezent lub wyjątkową okazję, albo nie masz pewności, które zapachy spełnią Twoje oczekiwania. Nasi grupowicze z pełnym profesjonalizmem i życzliwością odpowiedzą na Twoje pytania i podsuną propozycje ciekawych zapachów.

GDZIE JESZCZE WARTO NAS OBSERWOWAĆ?

kreska4.png
FB.svg

Fanpage

Jesteś częstym bywalcem Facebooka? Na naszym fanpage znajdziesz dużo ciekawostek, inspiracji, konkursów i promocji. Polub nas i bądź na bieżąco.

IG.svg

Instagram

Cieszy Cię estetyka pięknych zdjęć? Robimy co w naszej mocy, by nasz profil na Instagramie był przyjemny dla oka i ciekawy. Zobacz w jaki sposób go prowadzimy.


YT.svg

YouTube

Perfumy wciągają Cię coraz mocniej? Więcej materiałów na ich temat znajdziesz na naszym kanale na YouTube. Zobacz nasze ostatnie wideo i koniecznie zasubskrybuj!