Lista produktów marki Jo Malone London

Perfumy Jo Malone London

Jo Malone London to marka rodem z Wielkiej Brytanii. która powstała w 1994 roku. Jej założycielką była Joanne Lesley Malone. Z roku na rok jej niszowe kompozycje zapachowe zyskiwały coraz większą popularność, jednak w 1999 roku Joanne postanowiła sprzedać markę koncernowi Estee Lauder.

Obecnie oferta marki to nie tylko perfumy damskie i męskie, ale także dyfuzory zapachowe, zapachy do domu, kosmetyki do ciała oraz świece zapachowe. Oferta perfum Jo Malone obejmuje zapachy cytrusowe, owocowe, drzewne, kwiatowe. Produkowane są wyłącznie z surowców najwyższej jakości.

Zapachy Jo Malone zostały skomponowane tak, aby móc je dowolnie miksować. Dzięki temu każdy z nas może stworzyć niepowtarzalny zapach tylko dla siebie. Znaczna część perfum tej brytyjskiej marki opiera się na przepięknych nutach kwiatowych, które wspierane są woniami mydlanymi, owocowymi, drzewnymi i korzennymi. W naszej ofercie znajdziesz perfumy unisex Jo Malone - Myrrth & Tonka. Jest to wyjątkowa kompozycja złożona z mirry, lawendy, bobu tonka i wanilii.