POKAŻ FILTRY

Próbki perfum

Chcesz wiedzieć jak pachną nasz perfumy? Zamów próbnik perfum, aby się przekonać, który zapach najbardziej Ci odpowiada. Próbnik perfum - zawiera 100 najlepszych próbek perfum. Teraz będziesz mógł wybrać idealny zapach nie tylko dla siebie, ale także dla swoich bliskich, znajomych, a może i klientów. Zarabiaj razem z nami i polecaj perfumy marki AMBRA innym. Kupuj, sprzedawaj i zarabiaj! Dołącz do grona naszych ambasadorów i zostań naszym partnerem. 

Próbki perfum

100 zapachów do odkrycia

Wyjątkowy produkt dla wszystkich miłośników perfum AMBRA! Elegancki próbnik 100 zapachów damskich i męskich. Każdy zapach jest w pojemności 2 ml - możesz mieć je zawsze pod ręką! Dlaczego warto kupić próbki perfum AMBRA?

  • Próbnik to przede wszystkim możliwość odkrywania nowych zapachów. Dzięki niemu sprawdzisz zapachy, o których wcześniej nie przypuszczałaś/eś, że mogą Ci się spodobać.
  • Próbki perfum to świetna szansa na poznanie preferencji zapachowych swoich najbliższych. Nie będziesz się dłużej zastanawiać, jakie perfumy wybrać na prezent :)
  • Zabierz perfumetki do swoich przyjaciół. Odkrywajcie wspólnie zapachy i zamawiajcie grupowo - to się opłaca! sprawdź
  • Próbnik daje możliwość dodatkowego zarobku! Więcej informacji znajdziesz tutaj

Odkrycie swojego ulubionego zapachu wcale nie jest proste! Dobrze to wiemy! Testowanie perfum w stacjonarnej perfumerii może być mylące - nos szybko się “męczy”, a sprawdzenie kilka, a wręcz kilkanaście zapachów po sobie - w poszukiwaniu tego jednego idealnego może przynieść mylące wrażenia! Jak więc poznać, to co nam się podoba? Proponujemy Wam próbki perfum. Próbnik perfum AMBRA zawiera aż 100 zapachów do okrycia! Dzięki temu możesz testować zapachy kiedy chcesz! Przekonasz się jak dany zapach rozwija się na Twojej skórze! Dowiesz się, czy zapach jest wielowymiarowy, a może pachnie przez kilka godzin tak samo! W wybrzmiewaniu perfum na skórze ogromne znaczenie ma także pora roku, dnia, pogoda, PH skóry, a także wiele innych czynników, dlatego kupując próbnik perfum możesz testować do woli, kiedy tylko chcesz! Wcale się nie zdziwimy, jeśli popularny zapach nie spodoba Ci się latem, ale zimą odkryjesz jego inne oblicze.

Początek przygody z perfumami nie należy do najłatwiejszych. Jeśli dopiero zaczynamy “poruszać się w świecie zapachów” nie mamy pojęcia jak pachnie styraks, oud czy piżmo. Każdy z nas ma inne preferencje zapachowe, dlatego najlepiej jest testować perfumy na własnej skórze! Małe perfumetki o pojemności 2 ml pozwalają przetestować perfumy w różnych okolicznościach. Dzięki próbkom perfum, dowiesz się jak pachną wybrane perfumy i przy kolejnym zamówieniu perfum o większej pojemności dokonasz już świadomego wyboru.