Zarabiaj z nami

Zarabiaj z nami i poznaj

TRZY MODELE WSPÓŁPRACY

kreska4.png
konsultant

KONSULTANT

Korzysta z atrakcyjnych rabatów uzależnionych od miesięcznych obrotów. Prezentuje nasze produkty i odsprzedaje je samodzielnie ustalając marżę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

promotor

PROMOTOR

Reklamuje produkty w sieci kierując potencjalnych klientów do naszego sklepu internetowego. Od każdego zamówienia zrealizowanego z polecenia otrzymuje prowizję.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

hurt

SPRZEDAŻ HURTOWA

To rozszerzone progi rabatowe, dedykowany proces składania zamówień oraz indywidualne wsparcie. Napisz do nas na wspolpraca@laneperfumy.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONSULTANT

kreska4.png

Posiadasz wielu znajomych, którzy mogliby być zainteresowani naszymi produktami? Być może spotkania z ludźmi to Twój żywioł i masz predyspozycje do zastania mistrzem sprzedaży bezpośredniej? Dołącz do naszych konsultantów. Dorób dodatkowe pieniądze do swojego budżetu lub rozwiń swoje imperium osiągając nieograniczone zyski.

Konsultant

Ten model biznesowy
jest dla Ciebie jeśli:

✔ Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze polecając nasze perfumy znajomym.
✔ Lubisz kontakt z ludźmi i polecanie naszych zapachów.
✔ Nie straszna Ci sprzedaż bezpośrednia.


Dlaczego warto?

• Błyskawiczna rejestracja
• Brak jakiegokolwiek ryzyka
• Atrakcyjne progi rabatowe
• Ogromne zainteresowanie naszych produktem
• Gwarancja jakości potwierdzona wieloma pozytywnymi opiniami
• Swoboda w ustalaniu cen i sposobu pracy

Jak zacząć?

W prosty sposób można dołączyć do grona naszych konsultantów. Wystarczy posiadać konto w sklepie internetowym www.laneperfumy.pl i zapisać się do newslettera dedykowanego konsultantom (formularz poniżej), co jest równoznaczne ze zgłoszeniem. Nie podpisujemy umów, a sprzedaż może zostać zakończona w każdej chwili.

osoba.svg

Załóż konto
na laneperfumy.pl

strzałka.svg
koperta.svg

Zapisz się do newslettera
(formularz poniżej)

Na początek zachęcamy do korzystania z programu lojalnościowego, aż do osiągnięcia minimalnego progu obrotów umożliwiającego przydzielenie stałego rabatu. Oferujemy 5% rabatu na pierwsze zakupy grupowe (powyżej 300 zł). Wystarczy przy składaniu zamówienia wpisać kupon: GRUPOWO.

Promocje-02.png
Promocje-01.png
Promocje-06.png

Formularz rejestracji dla konsultantów

Dołącz do naszych konsultantów wypełniając formularz poniżej. Otrzymasz cykl maili wprowadzających i będziemy Cię informować na bieżąco o wszelkich działaniach.

PROMOTOR

kreska4.png

Jesteś aktywny w Internecie? Prowadzisz blog lub profile w mediach społecznościowych? Masz zbudowaną społeczność, która reaguje na publikowane przez Ciebie treści? Zostań naszym promotorem i zarabiaj prowizję od zamówień poleconych przez Ciebie klientów.

Ten model biznesowy
jest dla Ciebie jeśli:

✔ Jesteś aktywny w Internecie i masz już zbudowaną społeczność.
✔ Posiadasz bloga, na którym polecasz produkty.
✔ Prowadzisz profil na Instagramie, Facebooku lub innym portalu społecznościowym.

Jak to działa?

Każda osoba, która kliknie w dedykowany link i w ciągu 30 dni dokona zakupu w naszym sklepie, sprawia, że na Twoim koncie naliczana jest prowizja. W panelu TradeTracker dostępne są statystyki kliknięć i naliczonych prowizji oraz materiały reklamowe w postaci banerów, kuponów itp. Rozliczenie prowadzone jest przez agencję TradeTracker i przy pierwszej wypłacie podpisywana jest umowa.

Wypłacaj gotówkę!

Promując nasze produkty w sieci można otrzymać 10% od wygenerowanej sprzedaży. Wystarczy dołączyć do naszego programu partnerskiego prowadzonego przez agencję TradeTracker i korzystać z dedykowanego linku afilacyjnego. Szczegóły współpracy na stronie TradeTracker.pl

PRZEJDŹ DO STRONY

Jak zacząć?

Warunkiem dołączenia do naszego programu partnerskiego jest zapisanie się do newslettera dla promotorów poprzez formularz poniżej (co jest równoznaczne ze zgłoszeniem) oraz rejestracja w Tradetracker i dołączenie do naszego programu w systemie. W pierwszym mailu po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas instrukcję rejestracji w programie partnerskim i poruszania się po panelu.

* Zastrzegamy sobie prawo odrzucania promotorów nie posiadających zasięgów w sieci w postaci aktualizowanej strony internetowej i/lub aktywnie prowadzonych mediów społecznościowych.

koperta.svg

Zapisz się do newslettera
(formularz poniżej)

strzałka.svg
tt.svg

Zarejestruj się w TradeTracker

strzałka.svg
osoba_plus.svg

Dołącz do naszego programu partnerskiego

Formularz rejestracji dla promotorów

Dołącz do naszych promotorów wypełniając formularz poniżej. Otrzymasz cykl maili wprowadzających i będziemy Cię informować na bieżąco o wszelkich działaniach.

A może barter?

Prowizja nie dla Ciebie, a Twoje zasięgi rosną w siłę? Jesteśmy otwarci na inne formy współpracy – barter, wynagrodzenie, organizację wspólnych akcji promocyjnych. Napisz do nas na maila wspolpraca@laneperfumy.pl podając swoją propozycję i aktualne statystyki.