Lista produktów marki Prada

Marka Prada jest rozpoznawana głównie dzięki swoim nietuzinkowym i wyznaczającym trendy projektom ubrań i dodatków. Miłośnicy perfum pokochali ich również za zapachy, które są wypuszczane na rynek z ich logo. Perfumy marki Prada to połączenie genialnych pomysłów, nowatorskiej technologii i luksusowych składników.

Zapachy Prada to tajemnicze, wręcz mistyczne akordy, które przenoszą w świat piękna i luksusu. Twórcy tak jak w przypadku pokazów mody również przy tworzeniu perfum kierowali się budowaniem napięcia i zaskoczenia odbiorcy. Ich zapachy są komponowane na zasadzie przeciwieństw, prowokują odbiorcę. Cechują się energetyzmem, burzliwością. Są emocjonalne i intelektualne.

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 2003, a najmłodsza z 2014. Perfumy PRADA powstały przy współpracy z twórcami Daniela (Roche) Andrier, Carlos Benaim, Max Gavarry, Clement Gavarry i Miuccia Prada. Najbardziej znanym zapachem pozostaje do dzisiejszego dnia Prada Candy o zdecydowanie słodkich i ciężkich akordach.

Szokujące zapachy, prowokujące, komponowane na zasadzie przeciwieństw - takie właśnie są perfumy Prada. Warto je wypróbować.