30 Wrz

Poznaj 9 dat, które zrewolucjonizowały świat męskich perfum

Prześledziliśmy historię męskich perfum. Obecnie panowie sięgają po piękne kompozycje niemal równie chętnie jak panie. Podkreślają nimi swoją osobowość, dodają sobie atrakcyjności i charyzmy, uzupełniają wizerunek człowieka sukcesu oraz kuszą płeć przeciwną. A jak to wglądało przed laty? Poznaj przełomowe daty!

10 Wrz

Rola perfum w dbaniu o wizerunek

We wrześniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Urody. Z tej okazji warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić, co możemy zrobić, aby zadbać o swoje ciało i duszę, podkreślić największe atuty, które podarowała nam natura i zakamuflować drobne niedociągnięcia. Zadbanie o siebie i dopracowanie wizerunku to nie tylko sposób na lepszy wygląd, ale także poprawienie samopoczucia i dodania sobie pewności siebie.

27 Lip

Chcesz komuś podziękować? Dzień Przyjaźni jest dobrą okazją

30 lipca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. To wyjątkowe święto pozwala celebrować jedno z najpiękniejszych uczuć, które może łączyć ludzi niezależnie od płci, wieku, rasy, statusu społecznego czy poglądów. Wykorzystaj ten dzień do wyrażenia podziękowania komuś wyjątkowemu, kto na to zasłużył.

29 Cze

Dlaczego warto postawić na lane perfumy?

Dlaczego warto wybrać  lane perfumy? Na to pytanie odpowiedzieli nasi klienci. W poście znajdziecie najciekawsze recenzje od naszych stałych odbiorców wraz z wybranymi przez nich produktami. 

17 Cze

Jakie perfumy są najlepsze dla dojrzałego mężczyzny?

Wielkimi krokami zbliża się czerwcowe święto wszystkich ojców – Dzień Taty. Poszukując prezentu dla swojego taty powinieneś rozejrzeć się za eleganckimi i trwałymi perfumami. Jakie zapachy będą najlepsze dla dorosłego, najczęściej dojrzałego mężczyzny? Podpowiadamy!

04 Cze

Dlaczego kojarzymy zapachy ze wspomnieniami?

Czym są wspomnienia? To informacje z przeszłości, które zostały zapamiętane przez nasz umysł. Ten przerabia kolejne bodźce i łączy je w historie, które mogą kojarzyć nam się lepiej lub gorzej. Wspomnienia bazują często na skojarzeniach faktów czy bodźców zewnętrznych. Dlaczego zapachy to jedne z nich?

13 Maj

Jak działać zapachem na otoczenie?

Pachnidło, odpowiednio dobrane do stroju i okazji, stanowi doskonałe uzupełnienie stylu i potrafi zupełnie odmienić Twój wizerunek w oczach obserwatorów. Przeczytaj i dowiedz się, jak działać zapachem na otoczenie.

29 Kwi

Jakie perfumy pasują do stylu uwodzicielskiego?

Perfumy na wyjątkowe okazje to zapachy, które powinny być na tyle intensywne, aby mogły zostać zauważone, a jednocześnie nie mogą być bardzo ciężkie i kłopotliwe dla otoczenia. Doskonale sprawdzą się ekskluzywne pachnidła francuskie, które zachwycają połączeniem klasycznej elegancji ze zmysłowymi akordami rozpalającymi zmysły. Marzy Ci się wizerunek prawdziwego wampa? 

22 Kwi

Jakie perfumy pasują do stylu biznesowego?

Chcesz podkreślić swój elegancki image i nadać mu idealnie dopracowanego charakteru? Sięgnij po wyraziste perfumy, które świetnie sprawdzą się na oficjalne okazje. Otoczą Cię obłoczkiem zapachu w najlepszym guście, którego nie powstydziłaby się prawdziwa bizneswoman czy dyrektor prężnie rozwijającej się spółki.

08 Kwi

Jakie perfumy pasują do stylu sportowego?

Rozpiera Cię energia, kochasz, gdy zawsze się coś dzieje, a każda minuta spędzona na bezczynności wydaje Ci się czasem straconym? Na co dzień najchętniej nosisz ulubione jeansy, t-shirt i płaskie buty, a ze sportowymi stylizacjami rozstajesz się wyłącznie wtedy, gdy to już jest naprawdę konieczne? Do takiego wizerunku zupełnie nie będą pasować zmysłowe perfumy opracowane specjalnie dla kusicielki czy dziewczęce zapachy kwiatowe pełne romantycznego czaru.