Na nowojorskiej 5th Avenue Elizabeth Arden otworzyła pierwszy salon kosmetyczny w czasach, gdy w świecie przedsiębiorców praktycznie nie było kobiet, a makijaż był zaledwie ciekawostką. Legendarna innowatorka i bizneswoman ponad sto lat temu położyła fundamenty pod amerykański przemysł kosmetyczny. 

Lista produktów marki Elizabeth Arden

Elizabeth Arden — misja

Obecność kobiet w świecie przedsiębiorców jeszcze kilkadziesiąt lat temu budziła liczne kontrowersje. Elizabeth Arden była więc jedną z nielicznych bizneswomen, które pragnęły przeciwstawić się utartym przekonaniom i schematom. Gdy ponad sto lat temu otworzyła swój pierwszy salon kosmetyczny, zaczęła misję napędzania kobiet do działania, która trwa do dziś. Jednym z owoców działań Elizabeth Arden jest linia perfum, które każdego dnia dodają siły do walki kobietom na całym świecie.

Ty również należysz do grona kobiet walczących o swoją niezależność? W takim razie w ofercie marki z pewnością znajdziesz zapach idealny dla siebie.

Pierwsze produkty Elizabeth Arden całkowicie zmieniły postrzeganie kobiet, które dbają o swoją urodę, stosując kosmetyki. Dzięki tej innowatorce z przekonania o niemoralności i próżności kosmetyków doszliśmy do momentu, w którym są one niemal synonimem dbałości o własne zdrowie i samopoczucie.

Marka perfum na przestrzeni wszystkich lat działalności wypuściła ponad 60 zapachów. To oznacza, że każda kobieta w ofercie Elizabeth Arden znajdzie nuty zapachowe, które będą idealnie odzwierciedlać jej osobowość.

Jakie perfumy Elizabeth Arden są dostępne w ofercie?

Choć kolekcja perfum marki Elizabeth Arden jest imponująca, możemy znaleźć w niej produkty kultowe, trafiające w gust każdej kobiety. Jest to możliwe dzięki wyważonej kompozycji zapachowej, która choć nienachalna, dociera do zmysłów otaczających nas osób.

Do najpiękniejszych damskich zapachów Elizabeth Arden zaliczamy m.in.:

5th Avenue Elizabeth Arden

nazwa zapachu nawiązuje do pierwszego salonu kosmetycznego, otwartego przez Elizabeth Arden na nowojorskiej 5th Avenue. Perfuma łączy w sobie m.in. nuty zapachowe magnolii, kwiatów lipy, goździków czy drzewa sandałowego.

Obok wody perfumowanej nie sposób przejść obojętnie, ze względu na przyciągający uwagę flakonik, utrzymany w złotej kolorystyce.

Green Tea Elizabeth Arden

już na pierwszy rzut oka produkt wzbudza w nas uczucie świeżości, dzięki miętowemu odcieniu flakonika, na którego powierzchni widnieje liść. Jego design nie jest wcale przypadkowy. Jeśli szukasz wody perfumowanej o odświeżającym, cytrusowym zapachu jest to produkt idealny dla Ciebie.

Marka Elizabeth Arden wraz ze swoimi zapachami wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdej kobiety. Każda z nas jest inna, dlatego znalezienie idealnego, współgrającego z nami zapachu może wydawać się nieosiągalne. Elizabeth Arden udowadnia swoimi produktami, że wcale tak nie jest.

Na nowojorskiej 5th Avenue Elizabeth Arden otworzyła pierwszy salon kosmetyczny w czasach, gdy w świecie przedsiębiorców praktycznie nie było kobiet, a makijaż był zaledwie ciekawostką. Legendarna innowatorka i bizneswoman ponad sto lat temu położyła fundamenty pod amerykański przemysł kosmetyczny.