Nowości

Co jakiś czas w naszym asortymencie pojawiają się nowości. Przy wyborze produktów, które pojawią się tutaj sugerujemy się głównie trendami rynkowymi oraz opiniami naszych klientów. Jeżeli uważasz, że jakaś pozycja powinna się tutaj znaleźć to chętnie weźmiemy to pod uwagę. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zaproponujesz swoją pozycję.

Widok:
Nowy
14.00 zł

In Red marki Armand Basi to kwiatowe perfumy dla kobiet. In Red został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas.

In Red marki Armand Basi to kwiatowe perfumy dla kobiet. In Red został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji...

14.00 zł Dostępny
Nowy
14.00 zł

Modern Princess marki Lanvin to kwiatowo-owocowe perfumy dla kobiet. Modern Princess został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud.

Modern Princess marki Lanvin to kwiatowo-owocowe perfumy dla kobiet. Modern Princess został wydany w 2016...

14.00 zł Dostępny
Nowy
14.00 zł

Alien Man marki Mugler to orientalno-drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy. Alien Man został wydany w 2018 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Christophe Herault.

Alien Man marki Mugler to orientalno-drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy. Alien Man został...

14.00 zł Dostępny
Nowy Obniżka!
25.00 zł 19.99 zł

Eleganckie, starannie wykonane pudełko na prezent. Gładkie, czarne, z dołączoną czerwoną wstążką, która dodaje wytworności. Pudełko posiada wkładkę na osobnej podstawce, przez co dedykowane jest trzem zapachom po 35 ml każdy. Wypełnienie, widoczne na zdjęciach, można wyciągnąć i zastąpić własnym. Pudełko składa się z następujących elementów: spodu z...

Eleganckie, starannie wykonane pudełko na prezent. Gładkie, czarne, z dołączoną czerwoną wstążką, która...

25.00 zł 19.99 zł Dostępny