Nowości

Co jakiś czas w naszym asortymencie pojawiają się nowości. Przy wyborze produktów, które pojawią się tutaj sugerujemy się głównie trendami rynkowymi oraz opiniami naszych klientów. Jeżeli uważasz, że jakaś pozycja powinna się tutaj znaleźć to chętnie weźmiemy to pod uwagę. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zaproponujesz swoją pozycję.

Widok:
Nowy
14.00 zł

Naomagic marki Naomi Campbell to kwiatowe perfumy dla kobiet. Naomagic został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot.

Naomagic marki Naomi Campbell to kwiatowe perfumy dla kobiet. Naomagic został wydany w 2000 roku. Twórcą...

14.00 zł Dostępny
Nowy
14.00 zł

Versace Pour Femme Dylan Blue marki Versace to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Versace Pour Femme Dylan Blue został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker.

Versace Pour Femme Dylan Blue marki Versace to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy,...

14.00 zł Dostępny
Nowy
14.00 zł

Calvin Klein Women marki Calvin Klein to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Calvin Klein Women został wydany w 2018 roku.  Calvin Klein Women stworzyli Honorine Blanc i Annick Menardo.

Calvin Klein Women marki Calvin Klein to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe...

14.00 zł Dostępny
Nowy
14.00 zł

L'Interdit (2018) marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L'Interdit (2018) został wydany w 2018 roku. L'Interdit (2018) stworzyli Dominique Ropion, Anne Flipo i Fanny Bal.

L'Interdit (2018) marki Givenchy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L'Interdit...

14.00 zł Dostępny