Lista produktów marki Max Mara

Max Mara to firma o rozbudowanej strukturze, która swoją sławę zyskała głównie dzięki produkcji luksusowej odzieży i linii perfum. Te drugie w niczym nie odbiegają od szyku i elegancji ubrań, a wręcz idealnie się dopełniają. Jeśli Ty również chcesz zaznać luksusu, sięgnij po produkt, który jest na wyciągnięcie ręki — perfumy Max Mara. Marka swoje produkty dedykuje pewnym siebie kobietom, dla których dopełnieniem całej stylizacji jest długo utrzymujący się zapach.

Max Mara — misja

Twórca marki Max Mara — Achille Maramotii — należał do grona najbogatszych ludzi na świecie. Nikogo więc nie powinno dziwić, że linia perfum miała stać się odzwierciedleniem jego stylu życia — luksusu i elegancji. Łącząc własną markę odzieżową z zapachami, które zostały dobrane według własnych upodobań, stworzył spójną całość, dzięki której zyskał sławę w świecie mody. Celem twórców linii zapachowej jest dbałość o modny, luksusowy wizerunek pewnych siebie kobiet.

Jakie perfumy Max Mara dostępne są w ofercie?

Współczesne kobiety każdego dnia przyjmują różne role — od skromnych i racjonalnych, aż po pewne siebie, wyrafinowane, a czasami wręcz szalone. To właśnie z myślą o nowoczesnych kobietach zostały stworzone kwiatowo-korzenno-piżmowe zapachy Max Mara.

Wśród najpiękniejszych damskich zapachów Max Mara możemy znaleźć:

  • Le Parfum MaxMara Woda perfumowana — to drzewny zapach idealny zarówno na co dzień do pracy, jak i wieczorowe wyjście z ukochanym. W nutach zapachowych możemy odnaleźć m.in. gałkę muszkatołową, gardenię, jaśmin czy kwiat lipy,
  • Max Mara Gold Touch,
  • Max Mara Kashmina Touch.

Współczesne kobiety stawiają wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o wymagania względem zapachów roztaczanych wokół nich. Wszystkie perfumy Max Mara odpowiadają potrzebom silnych, podkreślających swoją niezależność kobiet.

Marka Max Mara jest na rynku od 1951 roku, w którym powstał pierwszy Dom Mody firmy założonej przez Achille Maramotti.