Lista produktów marki Kilian

Perfumy marki Kilian

Marka perfum Kilian to ekskluzywna marka francuskiego perfumiarza Kiliana Hennessy'ego. Ród Hennessy, jest znany z produkcji koniaku, a Kilian postanowił podążać własną drogą i tworzyć perfumy.

Rodzinie zawdzięcza wrażliwość oraz dążenie do najwyższego luksusu. Przekłada się to między innymi w bezkompromisowym podejściu do składników, z których kreuje swoje zapachy.

Klian nie obawia się korzystać z rzadkich surowców, a wypracowana metoda kreacji perfum nawiązująca do francuskiego perfumiarstwa z 19 wieku z nowoczesnym akcentem, pozwoliła mu wypracować własną wizję na kreowanie zapachów.

Najpopularniejsze perfumy Kilian

"Good Girl Gone Bad" - To jedna z najbardziej znanych kompozycji marki Kilian. Ten zapach jest kwiatowy, ale z wyraźnymi nutami owocowymi i drzewnymi, tworząc niezwykle zmysłowe doświadczenie.

"Love, Don't Be Shy" - Ten słodki i uroczy zapach jest jednym z najbardziej uwielbianych przez fanów marki Kilian. Ma słodkie nuty miodu, wanilii i cukru, które są równoważone przez nuty cytrusowe i białych kwiatów.

"Straight to Heaven" - To unikalne połączenie nut drzewnych, przypraw i alkoholu. Zapach ten emanuje elegancją i odzwierciedla nuty rumu, paczuli, cedru i wanilii.

"Black Phantom" - Ten orientalno-drzewny zapach ma nuty kawy, karmelu, migdałów i drewna. Jest to niezwykle kuszący i intrygujący zapach.

"Moonlight in Heaven" - To lekki i świeży zapach, który łączy w sobie nuty owoców tropikalnych, ryżu, kokosa i piżma. Jest to perfumy, które kojarzą się z egzotycznym wakacyjnym klimatem.

Marka Kilian i jej misja

Czy perfumy mogą być widoczne? Kilian Hennessy postanowił, że udowodni to, że mogą być. Tę abstrakcyjną koncepcję postanowił zrealizować poprzez linię zapachowych kosmetyków. W ofercie marki Kilian Paris znajdują się zapachowe szminki w różnych odcieniach. Każda pomadka Le Rouge Parfum jest delikatnie pachnąca nutami perfum takimi jak kwiat pomarańczy, pianki marshmallow, wiciokrzew i róża.