Lista produktów marki Naomi Campbell

Królowa wybiegu, brytyjska piękność i jedna z największych supermodelek lat 80. i 90. – Naomi Campbell to prawdziwy symbol bezkompromisowej kobiecości. Nic dziwnego, że gdy założyła własną markę damskich perfum, zapachy sygnowane jej nazwiskiem szybko stały się hitem w Europie i na świecie. Pierwszy zapach od kultowej supermodelki powstał w 1999 roku. Za opracowanie damskich perfum, nazwanych po prostu „Naomi Campbell”, odpowiadała ceniona perfumiarka Ursula Wandel. Od tego momentu na rynku pojawiło się aż 15 rodzajów perfum sygnowanych przez modelkę, w tym najpopularniejsze – jak Prete a Porter czy Naomi Campbell Signature.

Czego spodziewać się po perfumach od Naomi Campbell? Obecnie marka Naomi Campbell ma w swoim portfolio kilka linii damskich perfum. Zapachy sygnowane nazwiskiem angielskiej supermodelki to piękne, zmysłowe kompozycje dla pewnych siebie kobiet. Znajdziesz tu ponadczasowe perfumy o dziewczęcych, kwiatowych nutach – jak w przypadku klasycznej wersji Naomi Campbell Prete a Porter – jak i uwodzicielskie, cytrusowo-waniliowe zapachy idealne na wieczór, np. pełna seksapilu kompozycja Prete a Porter Silk Collection. Chociaż pierwsze perfumy z linii Naomi Campbell powstały ponad 20 lat temu, seria wciąż jest rozwijana. Charakterystyczny flakon w kształcie szminki to kwintesencja kobiecości. Zapachy Signature, Private i Glam Rouge łączą głębokie, kwiatowo-owocowe nuty z dodatkiem wanilii i korzennych przypraw. Zapach dla każdej kobiety, czyli nie tylko perfumy

Perfumy Naomi Campbell to idealny pomysł na elegancki prezent dla kobiety. Obok luksusowej wody perfumowanej, każda z serii zawiera także praktyczne dezodoranty w sprayu do codziennego użytku oraz trwałe wody toaletowe w eleganckich flakonach o różnych pojemnościach – od małych, mieszczących się do torebki buteleczek 15 ml po opakowania 100 ml dla wiernych fanek danej linii. Dzięki temu, możesz przez wiele miesięcy cieszyć się ulubionym zapachem albo wypróbować miniaturową wersję perfum Naomi Campbell zanim zdecydujesz się na zakup pełnowymiarowego flakonu.

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1999, a najmłodsza z 2013. Naomi Campbell perfumy powstały przy współpracy z twórcami Michel Almairac, Ursula Wandel, Olivier Cresp, Dorothee Piot, Francoise Caron i Olivier Pescheux.

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1999, a najmłodsza z 2013. Naomi Campbell perfumy powstały przy współpracy z twórcami Michel Almairac, Ursula Wandel...