Produkty MontBlanc potwierdzeniem niemieckiej precyzji

Cały świat doskonale poznał niemiecką precyzję. Objawia się ona w wielu produktach, jednak marka MontBlanc pozwoliła nam ją poznać od strony scyzoryków i luksusowych piór. Niemiecka precyzja objawia się także w idealnie wyważonych kompozycjach zapachowych marki MontBlanc. Co kryją w sobie te misternie wykonane flakoniki perfum? Jakie akordy zapachowe zaskoczą nas po otwarciu?

Lista produktów marki Montblanc

Historia marki MontBlanc - w drodze na sam szczyt

Nazwa marki nie jest dziełem przypadku. Nazwa najwyższego szczytu górskiego pojawiła się po raz pierwszy w 1906 roku na opakowaniach luksusowych piór. To właśnie ten produkt dał początek wielkiej marce, która po ponad stu latach dosłownie znajduje się na samym szczycie precyzji, a w wielu branżach wyznacza nowe trendy. Marka MontBlanc powstała przy współpracy Augusta Ebersteina i Alfreda Nehemiasa. Kolejne lata działalności przyniosły miłośnikom marki nowe produkty - nie tylko luksusowe pióra, ale także galanterię skórzaną, walizki, zegarki, paski, a w końcu także perfumy. To właśnie wytrwałość i ciężka praca twórców pozwoliła odnosić sukcesy w wielu różnych dziedzinach. Założyciele marki dbali o to, by najważniejsze wartości, którymi się kierują nie zniknęły w pracy - niezależnie od tego, jaki produkt wówczas tworzyli. Każde osobne dzieło MontBlanc powstawało z dbałością o najmniejsze detale, co w konsekwencji przyniosło uznanie całego świata.

Pierwszy zapach MontBlanc

Premiera pierwszego zapachu MontBlanc miała miejsce po prawie 100 latach działalności. W 2001 roku ukazał się bowiem pierwszy męski zapach Presence. Orientalno-przyprawowa kompozycja zapachowa przypadła do gustu mężczyznom na całym świecie. Ogromny sukces pierwszego męskiego zapachu MontBlanc przekonał twórców do słuszności swoich działań. MontBlanc postanowił kontynuować produkcję perfum, w których precyzja i kunszt mają najważniejsze znaczenie. MontBlanc początkowo oferował zapachy dla mężczyzn, bo to właśnie oni stanowili największą część miłośników marki, którą znali głównie z zegarków i pasków. Kolejne lata przyniosły jednak premiery damskich perfum MontBlanc. Dziś każdy w ofercie niemieckiej marki odnajdzie zapach idealny dla siebie. W szczególności, że kolekcja perfum składa się z około 30 zapachów na każdą okazję.

MontBlanc - kompozycje tworzone przez najlepszych perfumiarzy

Zapachy MontBlanc swój ogromny sukces na arenie międzynarodowej zawdzięczają recepturom tworzonym przez jednych z najlepszych perfumiarzy na całym świecie. To właśnie oni stoją na straży kompozycji, które zniewalają zmysły. Perfumy MontBlanc powstały pod okiem twórców takich jak: Guillaume Flavigny, Nathalie Gracia-Cetto, Michel Almairac, Sonia Constant, Pierre Bourdon, Corinne Cachen czy Bernard Ellena.

Damskie perfumy MontBlanc - pokaż całemu światu swoją klasę

Dzięki zapachom MontBlanc dotrzesz na szczyty własnych możliwości. Damskie perfumy MontBlanc wyróżnią Cię z tłumu swoimi nie oczywistymi, atrakcyjnymi akordami. To właśnie dzięki nim odkryjesz we własnym wnętrzu cechy, które doskonale opisują Twoją unikalną osobowość. W ofercie damskich perfum MontBlanc znajdziesz zapachy na każdą okazję. Odszukasz coś idealnego na co dzień, kiedy otaczająca woń ma być orzeźwiająca i dodająca energii. Czekają jednak na Ciebie także mocne, elektryzujące zapachy, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Ogromną popularnością wśród damskich miłośniczek perfum MontBlanc cieszy się zapach Presence d'une femme MontBlanc. Orientalno-waniliowa kompozycja zapachowa sprawdzi się doskonale w kolekcji pewnej siebie, pragnącej podkreślić własną niezależność kobiety. Wydana w 2002 roku nadal cieszy się ogromną popularnością dzięki swoim nieoczywistym nutom zapachowym, którymi są cyklamen i brazylijskie drzewo różane. Jeśli szukasz szlachetnego zapachu, nie znajdziesz lepszego produktu. Sięgnij po niego i przekonaj się na własnej skórze, jak ogromna moc tkwi w tym tętniącym życiem orientalnym zapachu.

Męskie zapachy MontBlanc - dla odważnych i pewnych siebie

Męskie zapachy MontBlanc dedykowane są pewnym siebie, nowoczesnym panom, którzy każdego dnia stawiają przed sobą kolejne wyzwania.

W ofercie niemieckiej marki z pewnością odnajdziesz wody perfumowane MontBlanc, które pozostaną z Tobą na długo. Miłośnicy pierwszego zapachu Presence mają go w swojej kolekcji do dziś, zachwycając się jego nietuzinkową, wyważoną kompozycją. Szukając dopełnienia codziennej stylizacji, znajdziesz wiele oryginalnych zapachów które, choć łagodniejsze, dodadzą Ci pewności siebie.

Na miłośników świeżych, elektryzujących zapachów czeka MontBlanc Explorer. To właśnie te drzewno-aromatyczne perfumy męskie sprawdzą się idealnie przez cały rok. Jeśli szukasz zapachu, który będzie towarzyszył Ci w każdym miesiącu, a przy tym nie przytłoczy, Explorer jest właśnie dla Ciebie. Lekkość w połączeniu z ciepłem korzennych akordów czyni zapach uniwersalnym w noszeniu. Sprawdzi się jednak w szczególności na skórze pewnych siebie, ambitnych mężczyzn.

MontBlanc - jakie perfumy wybrać?

Zarówno męska część miłośników marki MontBlanc, jak i damska będzie zachwycona ogromną trwałością wszystkich zapachów oferowanych przez niemiecką firmę. Precyzja doskonale objawia się także w perfumach sygnowanych logiem MontBlanc. Jeśli zależy Ci na zapachach, które wyniosą Cię na sam szczyt, nie ma lepszej propozycji. Zapoznaj się z zapachami Mont Blanc, które mimo krótkiego czasu od premiery pierwszej kompozycji wspinają się na sam wierzchołek w branży perfumeryjnej. Pragniesz, by otaczająca Cię woń przyciągała zaintrygowane spojrzenia wszystkich wokół? Najlepsze perfumy Mont Blanc pomogą Ci osiągnąć ten efekt.

Klasa, precyzja, luksus - trzy najważniejsze określenia dla marki MontBlanc. Dotyczą one niemal każdego produktu sygnowanego tym rozpowszechnionym na całym świecie logiem. W szczególności w kompozycjach zapachowym możemy dostrzec wszystkie te elementy. Precyzyjnie wyważone składniki, odpowiadają za luksus, który idealnie wpisuje się w pełnych klasy mężczyzn i kobiety.

Produkty MontBlanc potwierdzeniem niemieckiej precyzji

Cały świat doskonale poznał niemiecką precyzję. Objawia się ona w wielu produktach, jednak marka MontBlanc pozwoliła nam ją poznać od strony scyzoryków i luksusowych piór. Niemiecka precyzja objawia się także w idealnie wyważonych kompozycjach zapachowych marki MontBlanc. Co kryją w sobie te misternie wykonane flakoniki perfum? Jakie akordy zapachowe zaskoczą nas po otwarciu?