Lista produktów marki Paris Hilton

Perfumy Paris Hilton to nietuzinkowe kompozycje zapachowe. Perfumy damskie dedykowane są dla kobiet nastawionych na karierę i rozwój ale też dobrą zabawę. Dodają pewności siebie i odwagi wprawiając kobiety w dobre samopoczucie. Są to niebanalne zapachy ukryte w wyszukanych flakonach. Znajdą się nie tylko buteleczki ekstrawaganckie z krągłościami, skręceniami i nieszablonowymi nakrętkami, ale także minimalistyczne i eleganckie w swej prostocie.

Twórczynią perfum jest prawnuczka hotelowego magnata Conrada Hiltona. Paris Hilton prowadziła kontrowersyjny tryb życia w ówczesnych czasach. W latach 80tych w Stanach Zjednoczonych, kiedy modeling, którym zainteresowała się już w dzieciństwie, wkraczał na nowe tory. Jako aktorka jest znana również Amerykanom z reality-show. Hobbystycznie śpiewa i pisze książki.

W 2004 roku Paris Hilton przedstawiła swoje pierwsze perfumy wyprodukowane w małym nakładzie przez Parlux Fragnances. Okazało się, ze był to strzał w dziesiątkę. Zainteresowanie jej marką przerosły oczekiwania dlatego zwiększono produkcję. Perfumy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kobiet na całym świeci. Dzięki markowym perfumom Paris Hilton nastąpił 47 % wzrost sprzedaży produktów Parlux. Parlux uruchomił również sprzedaż perfum dla mężczyzn. W 2007 roku Paris Hilton stworzyła nowy zapach Can Can. Popularny jest również Fairy Dust i Siren z 2009 roku.

Perfumy Paris Hilton, czyli niebanalne zapachy stworzone przez kontrowersyjną celebrytkę. Zaskakują, dodają pewności siebie, podkreślają kobiecość.