Kubańskie rytmy Narciso Rodrigueza

Chociaż Narciso Rodriguez urodził się w Newark w stanie New Jersey to w jego żyłach płynie kubańska krew. Jego rodzice początkowo sprzeciwiali się temu, aby zajął się modą. Rodriguez jednak postawił na swoim i osiągnął olbrzymi sukces. Współpracował między innymi z Calvinem Kleinem, gdzie zwrócił na siebie uwagę całego modowego świata. W ubraniach jego projektu pokazywała się sama Michelle Obama, co stanowi olbrzymie wyróżnienie samo w sobie. Narciso Rodriguez, jako człowiek potrafiący nie tylko dostrzec piękno, ale także i je podkreślić, postanowił w 2003 roku podbić rynek kobiecymi perfumami, a w 2007 roku wypuścił kolekcję męskich zapachów.

Lista produktów marki Narciso Rodriguez

Perfumy dla niej od Narciso Rodrigueza

Każda kobieta chce się czuć piękna niezależnie od sytuacji. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania i kolejne trudności do pokonania. Życie na pełnych obrotach wymaga sporej energii. Perfumy Narciso Rodrigueza powstały z myślą o właśnie takich z nas, które nie boją się przeć do przodu. Cała linia zapachów For Her skoncentrowana jest na podkreśleniu nie tylko piękna, ale także siły i niezależności każdej kobiety. Narciso Rodriguez For Her stworzone zostały z myślą o dostarczeniu luksusu. Zamknięte w pastelowym flakonie słodkie zapachy róży i brzoskwini podkreślają delikatność i niewinność, a intensywny zapach piżma połączony z bursztynem i paczulą dodają nutkę seksapilu.

Kolejną propozycją od Narciso Rodrigueza są perfumy For Her Pure Musc. Pełne klasy, ale jednocześnie też niezwykle kobiece nuty jaśminu połączonego z kwiatem pomarańczy sprawiają, że każdego dnia poczujesz się królową życia. Czując na skórze orzeźwiające perfumy doskonale będziesz wiedziała, że ten dzień należy właśnie do ciebie. W tym przekonaniu utwierdzą cię aromaty kaszmiru i piżma.

Istotą kobiecości jest czucie się dobrze we własnym ciele. Dlatego też warto sięgnąć po najpiękniejsze perfumy od Narciso Rodrigueza For Her Fleur Musc. Ta kwiatowa kompozycja oparta na nutach róż i różowego pieprzu stworzona została z myślą o kobietach, które każdego dnia uparcie dążą do celu. Ta woda perfumowana wyraża to czym powinna cechować się współczesna Businesswoman. W życiu nie chodzi tylko o wygląd, ale także o posiadanie wewnętrznego ognia, który daje energię, aby każdego dnia dawać z siebie jak najwięcej.

Kolejną propozycją perfum od Narciso Rodrigueza jest zapach For Her Musc Noir. Stworzone zostały one z myślą o podkreśleniu wewnętrznego piękna każdej kobiety. Nie zawsze Czujemy się wartościowe i pewne siebie. Z tą wodą perfumowaną każdy dzień będzie szansą na przeżycie niesamowitej przygody. Wszystko to za sprawą słodkiego zapachu śliwki, które stanowi podstawę tych perfum. Aromat ten podbity został przez heliotrop i piżmo. Niebanalne połączenie pozwala na odkrycie ukrytych pokładów energii. Czując na swojej skórze ten zapach od Narciso Rodrigueza każdy problem będzie możliwy do rozwiązania.

Perfumy dla niego od Narciso Rodrigueza

Narciso Rodriguez stworzył linię perfum dedykowanych mężczyznom. Projektant doskonale wie, że odpowiednio dobrany zapach jest połową sukcesu.

We współczesnym świecie trzeba być zauważonym, aby coś osiągnąć. Dlatego też na rynku pojawiła się woda perfumowana Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir. Zamknięte w eleganckim flakonie perfumy są stworzony z myślą o mężczyznach, którzy wiedzą czego chcą od życia. Podstawową nutą tego zapachu jest onieśmielający cedr himalajski i stonowany Heban. To połączenie tych nut zapachowych sprawia, że już po kilku chwilach czuć wyjątkowo energię, która pozostanie na stówę do końca dnia. Chcąc jeszcze bardziej podkreślić niesamowitość każdego mężczyzny w perfumach z tej linii pojawiły się także akordy różowego pieprzu i irysów.

Jak wybierać perfumy Narciso Rodriguez?

Zapachy Narciso Rodriguez są idealne na prezent dla każdego. Szukając odpowiednich perfum tej marki należy wziąć pod uwagę kilka kwestii: charakter zapachu, okazję np. randkę czy rodzinne przyjęcie lub galę biznesową,to, czy perfumy są dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z zapachami, czy mają już wyrobiony gust, preferencje co do nut zapachowych.

Każda z kompozycji od Narciso Rodrigeuza powstała z myślą o osobach, które nie boją się wyzwań i lubią eksponować charyzmę oraz podkreślać swój silny charakter.Perfumy dla niej od Narciso Rodrigueza Każda kobieta chce się czuć piękna niezależnie od sytuacji. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania i kolejne trudności do pokonania. Życie na pełnych obrotach wymaga sporej energii. Perfumy Narciso Rodrigueza powstały z myślą o właśnie takich z nas, które nie boją się przeć do przodu. Cała linia zapachów For Her skoncentrowana jest na podkreśleniu nie tylko piękna, ale także siły i niezależności każdej kobiety. Narciso Rodriguez For Her stworzone zostały z myślą o dostarczeniu luksusu. Zamknięte w pastelowym flakonie słodkie zapachy róży i brzoskwini podkreślają delikatność i niewinność, a intensywny zapach piżma połączony z bursztynem i paczulą dodają nutkę seksapilu. Kolejną propozycją od Narciso Rodrigueza są perfumy For Her Pure Musc. Pełne klasy, ale jednocześnie też niezwykle kobiece nuty jaśminu połączonego z kwiatem pomarańczy sprawiają, że każdego dnia poczujesz się królową życia. Czując na skórze orzeźwiające perfumy doskonale będziesz wiedziała, że ten dzień należy właśnie do ciebie. W tym przekonaniu utwierdzą cię aromaty kaszmiru i piżma. Istotą kobiecości jest czucie się dobrze we własnym ciele. Dlatego też warto sięgnąć po najpiękniejsze perfumy od Narciso Rodrigueza For Her Fleur Musc.

Ta kwiatowa kompozycja oparta na nutach róż i różowego pieprzu stworzona została z myślą o kobietach, które każdego dnia uparcie dążą do celu. Ta woda perfumowana wyraża to czym powinna cechować się współczesna Businesswoman. W życiu nie chodzi tylko o wygląd, ale także o posiadanie wewnętrznego ognia, który daje energię, aby każdego dnia dawać z siebie jak najwięcej. Kolejną propozycją perfum od Narciso Rodrigueza jest zapach For Her Musc Noir. Stworzone zostały one z myślą o podkreśleniu wewnętrznego piękna każdej kobiety. Nie zawsze Czujemy się wartościowe i pewne siebie. Z tą wodą perfumowaną każdy dzień będzie szansą na przeżycie niesamowitej przygody. Wszystko to za sprawą słodkiego zapachu śliwki, które stanowi podstawę tych perfum. Aromat ten podbity został przez heliotrop i piżmo. Niebanalne połączenie pozwala na odkrycie ukrytych pokładów energii. Czując na swojej skórze ten zapach od Narciso Rodrigueza każdy problem będzie możliwy do rozwiązania.

Perfumy dla niego od Narciso Rodrigueza

Narciso Rodriguez stworzył linię perfum dedykowanych mężczyznom. Projektant doskonale wie, że odpowiednio dobrany zapach jest połową sukcesu. We współczesnym świecie trzeba być zauważonym, aby coś osiągnąć. Dlatego też na rynku pojawiła się woda perfumowana Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir. Zamknięte w eleganckim flakonie perfumy są stworzony z myślą o mężczyznach, którzy wiedzą czego chcą od życia. Podstawową nutą tego zapachu jest onieśmielający cedr himalajski i stonowany Heban. To połączenie tych nut zapachowych sprawia, że już po kilku chwilach czuć wyjątkowo energię, która pozostanie na stówę do końca dnia. Chcąc jeszcze bardziej podkreślić niesamowitość każdego mężczyzny w perfumach z tej linii pojawiły się także akordy różowego pieprzu i irysów.

Jak wybierać perfumy Narciso Rodriguez?

Zapachy Narciso Rodriguez są idealne na prezent dla każdego. Szukając odpowiednich perfum tej marki należy wziąć pod uwagę kilka kwestii:charakter zapachu, okazję np. randkę czy rodzinne przyjęcie lub galę biznesową, to, czy perfumy są dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z zapachami, czy mają już wyrobiony gust, preferencje co do nut zapachowych.

Każda z kompozycji od Narciso Rodrigeuza powstała z myślą o osobach, które nie boją się wyzwań i lubią eksponować charyzmę oraz podkreślać swój silny charakter.

Kubańskie rytmy Narciso Rodrigueza

Chociaż Narciso Rodriguez urodził się w Newark w stanie New Jersey to w jego żyłach płynie kubańska krew. Jego rodzice początkowo sprzeciwiali się temu, aby zajął się modą. Rodriguez jednak postawił na swoim i osiągnął olbrzymi sukces. Współpracował między innymi z Calvinem Kleinem, gdzie zwrócił na siebie uwagę całego modowego świata. W ubraniach jego projektu pokazywała się sama Michelle Obama, co stanowi olbrzymie wyróżnienie samo w sobie. Narciso Rodriguez, jako człowiek potrafiący nie tylko dostrzec piękno, ale także i je podkreślić, postanowił w 2003 roku podbić rynek kobiecymi perfumami, a w 2007 roku wypuścił kolekcję męskich zapachów.