POKAŻ FILTRY

Opakowania

W jaki sposób szybko i pięknie zapakować prezent? Najlepiej skorzystać z gotowych opakowań prezentowych. Zobacz, jakie mamy dla Ciebie ułatwienia. Znajdziesz u nas między innymi eleganckie pudełko prezentowe, jak również oryginalne worki w różnych wzorach, dzięki czemu dobierzesz odpowiedni na każdą okazję.

Opakowanie na prezent

Spraw, aby twój prezent nabrał wyrazu.

Do wybranego flakonu dołóż odpowiednie opakowanie, które sprawi że prezent, będzie prezentował się jeszcze piękniej, a Ty nie będziesz musiał sam myśleć o pakowaniu. Piękne opakowanie dowodzi, że prezent przygotowany jest od serca! Nasze propozycje idealnie sprawdzą się na opakowania świąteczne, jak i na inne okazje typu urodziny, imieniny czy rocznica.  

Worek prezentowy

Worek prezentowy to świetny sposób na zapakowanie perfum na prezent. Do wyboru masz worki w kolorze perłowo-różowym, w zielone listki, biało-czarny oraz w niebieskie kwadraty. Worki są uniwersalne, pasują zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Po otrzymaniu prezentu, osoba obdarowana może je wykorzystać także na przechowanie innych drobiazgów. 

Worek prezentowy świąteczny

Jeśli chcesz podarować perfumy na prezent świąteczny, wybierz worek prezentowy w świątecznym klimacie. Zapakuj perfumy w worek prezentowy czerwony lub worek prezentowy zielony. Ich żywe barwy, świąteczne motywy typu śnieżki oraz napis “Merry Christmas” tworzą idealne opakowania na świąteczny prezent. Worki nie są transparentne, więc na pierwszy rzut oka nie widać co jest w nich ukryte, dzięki temu idealnie sprawdzą się także pod choinką. 

Pudełko prezentowe

Eleganckie, starannie wykonane pudełko na prezent. Gładkie, czarne, z dołączoną czerwoną wstążką, która dodaje wytworności. Pudełko prezentowe jest dedykowane 3 perfumom o pojemności 35 ml, ponieważ posiada wkładkę na osobnej podstawce. Pudełko składa się z następujących elementów: spodu z dziurkami do przewleczenia wstążki, pokrywki, szerokiej czerwonej wstążki oraz wypełnienia - podstawki i wkładki.  Nie szukaj pasującego opakowania prezentowego na wybrane przez Ciebie perfumy w galeriach handlowych. Idealnie dopasowane pudełko na 3 zapachy dostępne jest w naszym sklepie.