Lista produktów marki Trussardi

Trussardi — perfumy

Zwracasz uwagę nie tylko na zapachy perfum, ale również na flakony, w których zostały one zamknięte? W takim razie w perfumach marki Trussardi zakochasz się od pierwszego wejrzenia! Dbałość o detale, kolory silnie oddziałujące na emocje, a także kształty niczym nieodbiegające od dzieł sztuki to zaledwie kilka elementów, którymi wyróżniają się produkty Trussardi. Połącz więc elegancki design opakowania z ekstrawaganckim zapachem, by wyróżniać się każdego dnia!

Trussardi — misja

Trussardi jest włoskim domem mody założonym ponad 100 lat temu.

Firma z małej pracowni skórzanych rękawiczek dzięki determinacji i ciężkiej pracy przerodziła się w wielką markę znaną na całym świecie. Choć minęło wiele lat od dnia założenia Trussardi, nadal jest wierny swoim ideałom. Każdy produkt wychodzący spod skrzydeł marki — również perfumy — cechuje się szykiem, elegancją i dbałością o najmniejsze detale. Zapachy dedykowane są osobom, dla których cechy te również mają duże znaczenie w życiu. Jeśli szukasz perfumy, która podkreśli Twoją pewność siebie i zamiłowanie do estetyki w ofercie Trussardi z pewnością odnajdziesz coś dla siebie.

Trussardi — perfumy damskie

Orientalne zapachy unoszące się wokół kobiety dodają jej pewności siebie i siły do pokonywania granic. Jeśli szukasz zapachów, które podkreślą Twoją wewnętrzną siłę i determinację, spośród oferty Trussardi możesz wybrać m.in.:

  • My Name Trussardi — produkt o orientalnym zapachu z pudrowym akordem. Osiada na naszych ubraniach i skórze sprawiając, że zapach staje się niemal jednością z nimi. Jest niezwykle trwały, co pozbawia nas konieczności zabieranie produktu do torebki. Wystarczy poranne użycie, aby zapach otulał nas swoimi akordami przez cały dzień.
  • Donna Trussardi — połączenie akordów orientalnych ze słodyczą wanilii sprawia, że podkreśla jednocześnie pewność siebie i kobiecość. Jest to produkt dedykowany kobietom pełnym pasji.

Perfumy Trussardi zostały stworzone z myślą o kobietach, które uwielbiają w sobie kobiecą delikatność, a zarazem mają świadomość własnej, wewnętrznej siły. Całość dopełniają nietuzinkowe flakoniki, które stanowią niezwykłą dekorację.

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1983, a najmłodsza z 2014. Trussardi perfumy to małe dzieła sztuki, pełne szyku i elegancji.