Konkurs na zdjęcie 21 Wrz
Wydarzenia
Konkurs na zdjęcie
0 komentarze

Przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym możecie wygrać bony na zakupy w naszym sklepie oraz... z okazji zbliżających się świąt - wysokiej jakości ręcznie robione bombki na choinkę.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że cykniesz od jednego do kilku interesujących, ciekawych, niebanalnych i zaskakujących zdjęć prezentujących nasz produkt lub produkty. Liczymy na Waszą kreatywność. Im więcej zdjęć wyślecie, tym większa szansa na wygraną. Ze wszystkich nadesłanych zdjęć wylosujemy 3 najciekawsze i nagrodzimy je następującymi nagrodami:

1 - Bon zakupowy o wartości 50zł i wysokiej jakości ręcznej roboty bańka na choinkę

2 - Bon zakupowy o wartości 30zł i wysokiej jakości ręcznej roboty bańka na choinkę

3 - Wysokiej jakości ręcznej roboty bańka na choinkę

Zdjęcia należy nadsyłać na adres konkurs@laneperfumy.pl do 14.10.2015r.

W treści wiadomości musi znaleźć się poniższa notka ze zgodą na przekazanie nam praw autorskich do zdjęcia, gdyż może zostać ono w przyszłości użyte przez nas w różnego rodzaju akcjach marketingowych.

Konkurs na zdjęcie

ZGODA NA PRZEKAZANIE PRAW AUTORSKICH

Niniejszym oświadczam iż przysługują mi wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanej fotografii. Ponadto oświadczam, że wyrażam zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nagrodzonych fotografii w materiałach promocyjnych związanych z konkursem w wydawnictwach oraz na stronach internetowych, a także na ich wykorzystywanie w celach promocyjnych i marketingowych, w  szczególności na utrwalanie, modyfikowanie i zwielokrotnianie fotografii każdą techniką, w tym m. in. drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego, cyfrową, audiowizualną, na jakichkolwiek nośnikach, bez ograniczeń co do ilości i wielkości nakładu, oraz rozpowszechnianie fotografii poprzez publiczne udostępnianie w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, w szczególności w sieciach  komputerowych, Internecie i Intranecie oraz telefonach komórkowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133, poz. 833 z póz. zm.).

Pozdrawiamy,

Ekipa Ambry

Komentarze (0)

Brak komentarzy