Dołącz do wyzwania #zwalniamwswieta 29 Lis
Wydarzenia
Dołącz do wyzwania #zwalniamwswieta
0 komentarze

Naszedł grudzień.. gdzie nie spojrzeć widać zbliżające się Święta. W naszej firmie, też powoli atmosfera napełnia się radosnym oczekiwaniem. Chcemy jednak przedstawić Wam trochę inne spojrzenie na ten przedświąteczny czas. Zaprosiliśmy do nas Olę, która będzie towarzyszyć nam aż do Bożego Narodzenia. W naszej grupie na Facebooku poprowadzi dla Was świąteczne wyzwanie #zwalniamwswieta. Będzie dużo inspiracji, ciekawe zadania i dużo niespodzianek. Posłuchajcie..

Witajcie Kochani,

Choć Święta są radosnym i pięknym czasem spędzonym w gronie rodziny.. to w praktyce coś nam się popsuło. Czy też tak macie, że ta świąteczna gorączka nie wywołuje u Was ekscytacji, lecz zmęczenie? Wszyscy biegają, nie mają na nic czasu, bo trzeba jak najwięcej, jak najpiękniej i oczywiście lepiej niż szwagierka w zeszłym roku.

Na stołach mamy ogromne ilości jedzenia, spod choinki wysypują się prezenty, a ozdoby wręcz krzyczą ze wszystkich stron. Gdy przychodzi ten wyczekiwany dzień.. padamy ze zmęczenia i odliczamy do końca. Jeśli podobnie jak ja, macie już tego dość i chcecie przeżyć spokojne, ciepłe i magiczne Święta.. zapraszam Was serdecznie – dołączcie do naszego wyzwania #zwalniamwswieta

Jeśli chcecie cieszyć się Świętami, a nie denerwować i padać ze zmęczenia.. dołączcie do naszej grupy: https://www.facebook.com/groups/1566420686992903/?source_id=280889252101278

W tym roku razem z AMBRĄ pragniemy, abyście pamiętali o sobie podczas tych intensywnych przygotowań. Szykujemy wiele różnych rabatów, dzięki czemu wybierzecie taki, który najlepiej będzie Wam odpowiadał. Będzie sporo refleksji, wiele zabawy, zadań oraz rozmów. Naszym celem jest zwolnić tempo w te Święta, tak by nacieszyć się ich prawdziwą głębią i tym co jest ważne. Przez lata zapomnieliśmy o tym sprowadzając Boże Narodzenie do przejedzenia, zmęczenia i tony plastikowych ozdób. Można zrobić to inaczej.. dołączcie do nas.

Pozdrawiam ciepło i pozostajemy w kontakcie,

Wasza Ola

Komentarze (0)

Brak komentarzy