Zapachowe rozgrywki - Gra na czas kwarantanny 17 Kwi
Wydarzenia
Zapachowe rozgrywki - Gra na czas kwarantanny
1 komentarze

Siedzenie w domu może być wyzwaniem, dlatego mamy dla Was propozycję gry na czas kwarantanny. Jest to okazja, by zgarnąć nagrody, trochę się zintegrować i miło spędzić czas.

Do połowy maja w naszej grupie na Facebooku trwa gra „Zapachowe rozgrywki”. Można dołączyć w każdej chwili, ponieważ dwa razy w tygodniu pojawia się szansa na wygraną darmowych perfum.

Zasady zabawy są bardzo proste! Całość gry opiera się na potyczkach czterech domów i rozwiązywaniu zadań.

Wygrywaj perfumy

W każdy wtorek i piątek publikujemy proste zadanie. Zwycięzca zdobywa za darmo wybrany zapach marki AMBRA o pojemności 35 ml oraz 10 dodatkowych punktów dla swojego domu!

Ale to nie koniec darmowych perfum. Przez cały czas trwania zabawy będziemy obserwować Waszą aktywność w grupie i wybranym osobom przyznamy odznaki, które oczywiście również nagrodzimy, dlatego warto brać aktywny udział w życiu grupy.

Dołącz do zwycięskiego zespołu

Stworzyliśmy cztery pachnące domy. Dołącz do tego, którego typ zapachu jest Ci najbliższy i zbieraj dla niego punkty. Każde indywidualne zwycięstwo to +10 punktów dla domu. Liczebność społeczności też ma znaczenie, ponieważ za każdego członka dom otrzymuje jeden punkt.

Nasze domy:

  

O co wspólnie walczymy?

Na koniec zabawy, perfumy z kategorii wygranego domu będą do kupienia 10% taniej przez cały weekend. Przykładowo: jeśli wygra Kwiatowa Willa, to w promocji będą perfumy z kategorii „Kwiatowe”. Jest o co walczyć.

Jak zacząć?

Wystarczy dołączyć do naszej grupy na Facebooku i wybrać dom komentując odpowiedni post. Potem pozostaje udział w zabawach i aktywność.

Komentarze (1)

    • Ewa
    • 2020-05-1507:04:38
    Chętnie wezmę udział w konkursie i oczywiście wybiorę Świeży Apartament tym bardziej pożądany w dobie noszenia wszędzie maseczek tej świeżości pragnę jak deszczu na pustyni.. :)