Jak pachną perfumy Fame - Paco Rabanne? 07 Lis
Nowości
Jak pachną perfumy Fame - Paco Rabanne?
0 komentarze

Jak pachną perfumy Fame - Paco Rabanne?

Rok temu na rynku zadebiutował nowy zapach męski od Paco Rabanne - Phantom, a już możemy poznać kolejny, tym razem damski - Fame. Czy towarzyszka futurystycznego robota to także pełna energii i świeżości kompozycja? Czy marka Paco Rabanne potrafi nadal nas zaskoczyć? Jakie nuty skrywa w sobie ekscentryczny flakon? Jak pachnie sława?

Hiszpański projektant zasłynął swoim ekscentrycznym i nowatorskim podejściem przy projektowaniu odzieży, pokazów mody oraz kreacji perfum. W kampanii reklamowej tego zapachu zaskakuje nas hasło perfum Fame jako “klasyka przyszłości”- co to oznacza?

Perfumy Fame - czym zaskakują?

Kreacja zapachu Fame nawiązuje do artystycznej działalności projektanta. Paco Rabanne zasłynął innowacyjnym podejściem do mody między innymi projektując w 1966 roku awangardowe damskie stroje wykonane z aluminium, plastiku i metalu. Flakon perfum Fame to, podobnie jak przy zapachu Phantom - robot. Robot, w połyskującej srebrno-złotej sukience, inspirowanej jednym z projektów - sukienką-kolczugą, którą zaprojektował dla Jane Fondy do filmu “Barbarella”. Flakon - robot z okularami przeciwsłonecznymi budzi skojarzenia z gwiazdą kina czy supermodelką. Zdecydowanie wyróżnia się pośród innych.

Wizja kobiecości wg projektanta zawsze opierała się na sile kobiet, ich zdeterminowaniu, pewności siebie. W zapachu Fame, ta wizja wciąż jest żywa. Fame są więc przeznaczone dla kobiet śmiałych, pewnych siebie. Mają podkreślać radość i kobiecość, ale nie brakuje w nich buntu, który nie jest obcy współczesnym kobietom. Tak też wg marki Paco Rabanne pachnie sława.

Jak pachną perfumy Fame?

Kreatorami perfum Fame są wybitni perfumiarze, których zapachowe kompozycje zna cały świat. Każdy z nich, w swojej pracy wykreował perfumeryjne bestsellery. Są nimi: Dora Baghriche, Marie Salamagne, Alberto Morillas i Fabrice Pellegrin. 90% składników do kreacji tego zapachu jest pochodzenia naturalnego i są pozyskane w sposób zróżnoważony.

Damskie perfumy Fame to przede wszystkim mango, jaśmin i kadzidło. Nuty wspierające to bergamotka, wanilia oraz drzewo sandałowe i oilbanum.

Zapach Fame to odważne połączenie nut zapachowych. Radosne mango, kobiecy jaśmin i zadziorne kadzidło. Efekt? Radosny charakter perfum, którym nie brakuje zmysłowości. Zapach zaskakuje słodkim aromatem soczystego mango, który nadaje nieco tropikalnego wydźwięku. Wyczuwalna kwaskowa nuta to bergamotka, zaś nuty wanilii, kadzidła drzewa sandałowego odpowiadają za przyjemny akord, ciepło i delikatną kremowość.

Czy tak pachnie sława? Czy tak chce pachnieć współczesna kobieta? Czekamy na Wasze komentarze!

Produkty z artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy