Bad Boy Cobalt Parfum Electrique - recenzja 16 Lis
Nowości
Bad Boy Cobalt Parfum Electrique - recenzja
0 komentarze

Bad Boy Cobalt Parfum Electrique - czy warto sięgnąć po najnowszego flankera?

Perfumy marki Carolina Herrera zna chyba każdy perfumoholik ;) 212 oraz Good Girl to absolutne bestsellerowe perfumy dla kobiet. Ich męskie odpowiedniki - 212 Herrera oraz Bad Boy to również uwielbiane męskie zapachy, które są chętnie kupowane jako perfumy na prezent dla mężczyzn.

Bad Boy zasłynął swoją mocnym, aromatycznym zapachem, który odzwierciedla męskość współczesnych mężczyzn. Czym różni się od niego Bad Boy Cobalt Parfum Electrique? Czy jest lepszy od Bad Boya? Czy warto sięgnąć po najnowszego flankera?

Bad Boy Cobalt Parfum Electrique - idea zapachu

Perfumy Bad Boy Cobalt Parfum Electrique przedstawia Bad Boya w jego bardziej eleganckiej odsłonie. Zapach inspirowany siłą przyjaźni, w myśl idei, że z przyjaciółmi każdy mężczyzna może czuć się swobodnie i pewny siebie. Dwoistość męskiej natury podkreśla symboliczny flakon w kształcie błyskawicy, który zyskał gradient od niebieskiego do przezroczystego.

Bad Boy Cobalt Parfum Electrique - jak pachną?

Skład perfum Bad Boy Cobalt Parfum Electrique całkowicie różni się od klasycznego Bad Boya. Otwiera się on nutami różowego pieprzu i lawendy. W sercu rozbrzmiewa śliwka i geranium, a baza to trufla, wetyweria, cedr i dąb. Z zapachu wydobywa się energetyzująca woń, która powstaje z kontrastujących nut. W tym zapachu połączenie lawendy z geranium zachwyci nie jednego mężczyznę. To duet dający już z samego początku męską, aromatyczną świeżość. Kiedy do gry wkracza nuta śliwki, zapach nabiera owocowej słodyczy, a dodatek mineralnych tonów trufli oraz akcentów drzewnych sprawia, że wyperfumowany mężczyzna czuje się przyjemnie i seksownie.

Bad Boy vs Bad Boy Cobalt Parfum Electrique

Bad Boy to intrygujący, ciekawy orientalno-korzenny zapach męski, który najlepiej sprawdzi się w chłodniejsze dni. Bad Boy Cobalt Parfum Electrique to jednak zupełnie inny zapach. Jego aromatyczność i świeżość szczególnie będą wybrzmiewały na skórze wiosną i latem. To może być jeden z ulubionych perfum na lato dla mężczyzn, choć i jesienią będzie można się nimi cieszyć.

Produkty z artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy