Recenzja perfum L'interdit Eau de Parfum Rouge 16 Maj
Nowości
Recenzja perfum L'interdit Eau de Parfum Rouge
0 komentarze

L'interdit Rouge - poznaj nowość Givenchy

Głęboka czerwień nowości marki Givenchy nie pozwoliła przejść obojętnie miłośniczkom wyrazistych, elektryzujących kompozycji zapachowych. Czy zawartość flakonu jest równie intrygująca i zniewalającą jak samo opakowanie? Przekonaj się, jakie nuty zapachowe ukryła trójka wyjątkowych perfumiarzy - Anne Flipo, Fanny Bal i Dominque Ropion - we wnętrzu flakonu L'Interdit Rouge.

Nuty zapachowe, które znajdziesz w L'Interdit Rouge

Wydane przez markę Givenchy w 2021 roku perfumy skierowane są do miłośniczek orientalno-kwiatowych kompozycji zapachowych. Po otwarciu flakonu nasz zmysł węchu rozpływa się w słodkim soku z dojrzałych, czerwonych pomarańczy. Ich dopełnieniem słodyczy jest doskonale wyważony imbir. Kolejne cykle życia perfum ujawniają kwiatowe nuty jaśminu i tuberozy. Końcowe akordy przepełnione są orientalnymi akcentami drzewa sandałowego, paczuli i wetywerii. Orientalne akcenty nie są jednak zbyt mocne, a lekko rozproszone przez słodkość białych kwiatów. Ciepłe korzenne akordy w połączeniu z drzewnymi czynią zapach idealnie zmysłowym, nienachalnym.

Krwistość flakonu L'Interdit Rouge, która zawróci w głowie każdemu

Intensywna czerwień flakonu L'interdit Rouge przykuwa uwagę już od pierwszego spojrzenia. Zamysł twórców był prosty - po wyrazistą, krwistą czerwień sięgają pewne siebie, silne kobiety. Do właśnie takich pan skierowany jest nowych zapach Givenchy. Jeśli szukasz perfum, które podkreślą Twoją niezależność i sprawczość, jest to zapach, z którym powinny poznać się Twoje zmysły. Drzewne, korzenne akordy czynią go kompozycją zapachową idealną na szczególne okazje - wieczorne wyjście, kolację z ukochanym. Moc zamkniętych w flakonie składników docenisz w szczególności po zmroku, kiedy otaczająca Cię elektryzująca woń przyciągnie uwagę wszystkich wokół.

Jeśli w swojej kolekcji perfum nie masz jeszcze wieczorowego zapachu, bo nie udało Ci się znaleźć wyrazistych, a zarazem kobiecych brzmień, wypróbuj na swojej skórze L'interdit Rouge od Givenchy.

Produkty z artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy