Recenzja perfum Phantom - Paco Rabanne 28 Kwi
Nowości
Recenzja perfum Phantom - Paco Rabanne
1 komentarze

Futurystyczna kompozycja zapachowa od Paco Rabanne - poznaj Phantom

Marka Paco Rabanne przyzwyczaiła nas już do nieszablonowych, wybiegających w przyszłość projektów. Otwarta na świat technologii, szybko wyłapuje trendy, sprawiając, że kolejne premiery zapachów przynoszą kompozycjom uznanie na całym świecie. Nie inaczej jest z zapachem ukrytym w futurystycznym robocie zastępującym flakon. Czy opakowanie to jedyne czym zaskakuje Paco Rabanne podczas premiery Phantom w 2021 roku?

Czym pachnie Phantom?

Po otwarciu flakonu w kształcie robota kompozycja zapachowa ożywa wraz z dużymi pokładami lawendy, przechodzącej w elektryzujące, dodające energii cytrusy. To właśnie one grają pierwsze skrzypce tej wyjątkowej kompozycji. Dobór składników uzupełniających moc orzeźwiających cytrusów sprawia jednak, że nie jest to zapach wyłącznie na lato. Nosząc na sobie zapach Phantom wyczujesz akordy dymu, nut ziemistych, paczuli, wanilii i wetywerii, które czynią kompozycję idealną na każdą porę roku.

Męski zapach nie tylko dla Panów

Choć perfumy Phantom powstały z myślą o mężczyznach, Paco Rabanne podkreśla, że grupą docelową może być każdy, niezależnie od płci. Marka kieruje nowy zapach do wszystkich miłośników nowoczesnych połączeń, ekstrawaganckich pomysłów i technologii. Perfumy z pewnością przypadną do gustu pokoleniu Z wychowanemu na cyfrowym boomie.

Phantom - kiedy perfumy spotykają technologię

Paco Rabanne zaskakuje nie tylko wyjątkową recepturą nowego zapachu, ale również sposobem na jego promocję czy samym procesem powstawania. Przy tworzeniu perfum pracowali bowiem nie tylko najlepsi perfumiarze, ale także… sztuczna inteligencja! Twórcy wykorzystali ją, aby sprawdzić, który składnik bądź kombinacja składników wywoła trzy rodzaje emocji - seksapil, uważność i energię. Kiedy powąchasz nowość od Paco Rabanne przekonasz się, że próby perfumiarzy okazały się skuteczne. Wszystkie trzy emocje uwalniają się wraz z otwarciem perfum Phantom od Paco Rabanne.

Produkty z artykułu

Komentarze (1)

    • marcin
    • 2022-04-2908:24:25
    z tego co słyszałem, to "zapach typu kocham lub nienawidzę". sprawdzę zapach ambry