SINCE 2014Dołącz do naszej społeczności

Ludzie otwarci na nowe emocje i doświadczenia. Świadomi konsumenci, którzy nie przepłacają za zbędne dodatki i dobrze wiedzą czego chcą. Pomocni, życzliwi – służą radą, podpowiedzą, nakierują.

Taka jest nasza społeczność. Cudowni ludzie – nasi Klienci, Partnerzy, Fani. Stań się częścią tej społeczności…

Swobodne rozmowy i wymiana opinii na temat perfum. Jeśli masz wątpliwości odnośnie zapachu, szukasz czegoś na prezent lub wyjątkową okazję, nie masz pewności, które zapachy spełnią Twoje oczekiwania...

Dołącz do naszej grupy na Facebooku. Nasi grupowicze z pełnym profesjonalizmem i życzliwością odpowiedzą na Twoje pytania, podsuną propozycje ciekawych zapachów. Dodatkowo, dla członków grupy mamy rabat oraz w pierwszej kolejności informujemy ich o wszelkich promocjach i nowościach.

DOŁĄCZ DO GRUPY

fanpage

Jeśli Facebook jest miejscem, w którym szukasz zarówno rozrywki, jak i ciekawostek, wiedzy i inspiracji, to nie może zabraknąć Cię na naszym fanpage. Znajdziesz tam wiele treści, które z pewnością Cię zainteresują. Są również konkursy, promocje i bogactwo zapachów ujęte w słowach.

YouTube

Perfumy wciągają Cię coraz mocniej? Więcej materiałów na ich temat znajdziesz na naszym kanale na YouTube. Zobacz nasze ostatnie materiały wideo i pamiętaj – koniecznie zasubskrybuj!

Jakie perfumy wybrać na rozmowę kwalifikacyjną?

Czy kolor perfum ma znaczenie?

Jakie wybrać perfumy pod choinkę?

Dlaczego warto brać aktywny udział w życiu naszej społeczności?

Jesteśmy otwarci na rozmowę! Pytamy, słuchamy, wdrażamy… i NAGRADZAMY osoby najbardziej aktywne – rozdajemy darmowe perfumy lub kupony rabatowe.

W pierwszej kolejności informujemy o nowościach i promocjach. Organizujemy konkursy. Jesteśmy cali dla Was, bo nasza praca ma sens, gdy widzimy Wasze zadowolenie. .