20 Cze
Recenzje perfum
Recenzja perfum Alien Goddess - Thierry Mugler
0 komentarze

Mugler chcąc przedstawić najmłodszemu pokoleniu-Z swoje wyjątkowe perfumy, wydał w 2021 roku nowy zapach z kolekcji Alien - Goddess. Nowa kompozycja odbiega jednak całkowicie od swoich poprzedniczek. Z całą pewnością jest to zapach, który oczaruje zmysły nie tylko młodego pokolenia, ale także wiernych fanów poprzednich flakonów Alien. Czym zaskoczy Cię najnowszy zapach Mugler? Jakie nuty zapachowe sprawiają, że kompozycja ta stała się uniwersalna dla kobiet w tak różnym wieku?

Kolekcja Alien Mugler dla nowego pokolenia - poznaj zapach Alien Goddess

Mugler chcąc przedstawić najmłodszemu pokoleniu-Z swoje wyjątkowe perfumy, wydał w 2021 roku nowy zapach z kolekcji Alien - Goddess. Nowa kompozycja odbiega jednak całkowicie od swoich poprzedniczek. Z całą pewnością jest to zapach, który oczaruje zmysły nie tylko młodego pokolenia, ale także wiernych fanów poprzednich flakonów Alien. Czym zaskoczy Cię najnowszy zapach Mugler? Jakie nuty zapachowe sprawiają, że kompozycja ta stała się uniwersalna dla kobiet w tak różnym wieku?

Jak pachnie Alien Goddess?

Kompozycję zapachową Alien Goddess otwierają musujące cytrusy w towarzystwie bergamotki i kokosu. Kolejne godziny uwalniania zapachu należą już do zmysłowych akordów białych kwiatów jaśminu. To właśnie ten mocno wybrzmiewający akcent kwiatowy sprawia, że kompozycja jest niezwykle kobieca i delikatna. Na sam koniec ustępują one jednak miejsca drzewnym nutom drewna kaszmirowego i wanilii bourbon. Idealnie opracowana receptura jest dziełem perfumiarzy: Marie Salamagne oraz Nathalie Lorson.

Alien Goddes - manifestuj swoją indywidualność

Podkreśleniem grupy docelowej, do której kierowany jest najnowszy zapach z serii Alien, jest twarz perfum. Córka Willa Smitha - Willow Smith - stojąca na czele najmłodszego pokolenia jest symbolem nowoczesnej wizji zdeterminowanej i silnej kobiety. Sama gwiazda podkreśla, że zapach ten doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnej, młodej kobiety. Kompozycja zapachowa wyzwala pokłady wewnętrznej siły, dzięki której nie boimy się wyrażać własnej osobowości - wyjątkowości.

Najnowsza kompozycja zapachowa od Mugler pozostaje w kształcie oryginalnych perfum z serii Alien. Tym razem jednak dominującym głosem w wizualnej odsłonie perfum jest kolor złoty. Kompozycja zapachowa skąpana w kolorze złota wraz z pierwszą mgiełką roztacza wokół olśniewający blask i pozytywną energię. Jeśli szukasz świeżego, a zarazem kobiecego i zmysłowego zapachu, Alien Goddess będzie strzałem w dziesiątkę!

Produkty z artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy