Boss Intense

Marka Hugo Boss na całym świecie jest kojarzona przede wszystkim z luksusowymi produktami dedykowanymi panom. Ten znany dom mody swoim logo sygnuje nie tylko kolekcje stylowych ubrań, ale i buty, zegarki, męskie perfumy i żele pod prysznic. W kolekcjach z oferty Hugo Bossa można znaleźć także prawdziwą perełkę dla pań – perfumy BOSS INTENSE. Ten zmysłowy, głęboki zapach jest dedykowany przede wszystkim dojrzałym kobietom sukcesu. Czy jednak dorównuje kosmetykom z linii męskich tej kultowej marki?

BOSS INTENSE – perfumy dla wyjątkowych kobiet

Perfumy BOSS INTENSE Hugo Bossa to bardzo głęboka, niestandardowa kompozycja, która ma wiele odsłon. Całość budzi mieszane emocje – od zachwytu aż po oskarżenia o duszący, zbyt słodki, nieco przestylizowany zapach. Wiele pań twierdzi jednak, że nikogo nie powinno zmylić pierwsze wrażenie.

W nucie głowy królują przyprawy korzenne, kumkwat oraz nuty ozonowe. Taki mix do złudzenia przypomina perfumy… męskie. Ale akordy szybko się rozwijają i perfumy nabierają zupełnie innego, bardzo kobiecego charakteru.
BOSS INTENSE nie są jednak klasyczne. Niewiele mają wspólnego z przyjemnymi „świeżakami” kwiatowo-owocowymi czy perfumami orientalnymi bazującymi na paczuli, ambrze i piżmie. Twórcy wykorzystali tutaj mniej standardowe połączenia, wyraźnie zainspirowali się eleganckimi kompozycjami perfum męskich z innych linii Hugo Bossa. Całość została ocieplona dużą porcją wanilii, która jednych zachwyca, a u innych wywołuje konsternację i oskarżenia o przesłodzenie (niektórzy twierdzą, że zapach jest odrobinę zbyt duszący).

Kobiecy charakter kompozycji podkreślają piękne akordy kwiatowe. Kuszący jaśmin został zmieszany z orchideą i obficie okraszony olejkiem z tureckiej róży.

Nuty zapachowe w BOSS INTENSE

Nuty wyjściowe to przede wszystkim ciepłe akordy korzenne uzupełnione ozonem. Po jakimś czasie BOSS INTENSE rozwijają się w urzekającą mieszankę jaśminu, orchidei i tureckiej róży otuloną słodką wanilią. Słodko-romantyczna otoczka szybko przechodzi w intensywną, zdecydowaną bazę. Tutaj króluje kuszące (nieco męskie) drzewo sandałowe, paczula i żywica (styraks). Całość została nieco złagodzona paczulą i uzupełniona trwałym piżmem, które nie tylko przedłuża trwałość perfum, ale i nadaje im bardzo zmysłowy charakter.

Te perfumy damskie od kultowego Hugo Bossa uwodzą i intrygują. Są eleganckie, ale nie klasyczne. Wyrafinowane, oryginalne połączenia zapachów otulone nutami drzewnymi kuszą i wywołują emocje. Całość jest mocna, intensywna, wyrafinowana. Kobiece akordy kwiatowe jednak nieco łagodzą zapach i sprawiają, że BOSS INTENSE fascynują.

Dla kogo BOSS INTENSE?

BOSS INTENSE zostały zaprojektowane z myślą o pewnych siebie, dojrzałych kobietach sukcesu, które są odważne, lubią przyciągać spojrzenia i zaskakiwać. Fanki delikatnych perfum kwiatowo-owocowych nie będą zachwycone. Ale kobiety poszukujące zapachu, który podkreśli ich silną osobowość powinny rozkochać się w tej niecodziennej, elektryzującej kompozycji. Dodatek wanilii może skusić miłośniczki słodkości. Ale tutaj słodkie akordy są dokładnie otoczone przyprawami korzennymi, nutami drzewnymi, paczulą, piżmem i żywicą. Dlatego BOSS INTENSE trudno uznać za „słodziaka”.

Wyrafinowana, intensywna kompozycja doskonale sprawdzi się przede wszystkim na wieczór. Te perfumy dodadzą nieco pikanterii klasycznej „małej czarnej” założonej na firmowy bankiet. A w połączeniu z efektowną sukienką, stworzą mieszankę iście wybuchową.

Po BOSS INTENSE warto sięgnąć, przede wszystkim wtedy, gdy poszukujemy zapachu, który wymyka się standardom.