Najładniejsze perfumy damskie według mężczyzn 18 Cze
Przydatne informacje
Najładniejsze perfumy damskie według mężczyzn
0 comments

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które pachną. Są bardzo wyczuleni na zapachy, dlatego cenią sobie dobre perfumy u kobiet. Mężczyzna zapamięta zapach perfum, który działa na jego zmysły i skojarzy go z daną kobietą. To właśnie zapach może sprawić, że zostaniesz zapamiętana przez nowo poznanego mężczyznę na długi czas, co może wiązać się z początkiem pięknej relacji. Zapach powinien być jednak subtelny, kobiecy i delikatny. 

Mężczyzna zazwyczaj nie przepada za mocnym makijażem, tak samo jest właśnie z perfumami. Wszelkiego rodzaju zapachy kwiatowe, słodkie i delikatne, są doceniane przez mężczyzn. Oczywiste jest, że zapach nie musi być ledwo wyczuwalny, ale nie powinien być również zbyt intensywny. Mężczyźni lubią, kiedy zapach perfum miesza się z naturalnym zapachem kobiety. Nie zapominaj o tym.

Bądź naturalna, niech Twój zapach kusi i uwodzi.

Kobieta, która dba o swoje ciało, bieliznę i ubrania już sama sobą po prostu pachnie. Jeśli jesteś kobietą, która ma partnera, z pewnością nieraz usłyszałaś od niego, że pachną Ci włosy, pachnie Twoja skóra. To są Twoje naturalne zapachy, dlatego nie warto się ich zupełnie pozbywać. Dobrą opcją jest podkreślenie go perfumami, które dodadzą Ci kobiecości i zmysłowości. Znajdź taki bukiet zapachowy, który mężczyzna nieodłącznie będzie już kojarzył z Tobą – oni to lubią.

Mężczyzna jest odkrywcą, niech zapach, którego używasz, jako kobieta sprawi, że on zechce Cię odkrywać.

Każdy wie, że mężczyźni są zdobywcami. Nawet będąc w długoletnim związku trzeba dać się swojemu partnerowi zdobywać, to jedna z wielu recept na udany związek. Przyjemny zapach kobiecy sprawia, że mężczyzna chce ją odkrywać, chce z nią przebywać jak najdłużej. Twoje perfumy będą kojarzyły mu się z wytchnieniem, spokojem i ciepłem – którymi go z pewnością obdarowujesz. Mężczyźni nie przepadają za zapachami, przy których mogą się wręcz dusić. Ostre nuty nie są zbyt dobrym pomysłem, jeśli zaś lubisz bardziej intensywnie –wybierz te z gamy naturalnych. Cytrus, jaśmin, różnego rodzaju owocowe mieszanki, kwiaty takie jak róże, które kuszą i intrygują. Nie zabijaj swojego naturalnego kobiecego zapachu, a podkreślaj go i wydobywaj z niego to, co najlepsze. Mężczyzna z pewnością to doceni i nie będzie chciał Cię wypuszczać ze swoich ramion.

Mężczyźni doceniają perfumy, które są po prostu ładne - przyjemne w zapachu - ale i zmysłowe.

Mężczyźni kochają perfumy – to oczywisty fakt, ale doceniają oni te, które po prostu wyróżniają się na tle innych. Istnieją zapachy, które łączą nawet wbrew pozorom zupełnie różne cechy. Perfumy mogą być zarówno dziewczęce, jak i zmysłowe, pociągające oraz delikatne – właśnie taki mix jest najatrakcyjniejszy dla mężczyzn. Zapachy naturalne z lekką nutą pikanterii są jak najbardziej wskazane. Wszystko powinno być w granicach normy, jeśli chodzi o intensywność zapachu. Bądź kobietą z klasą, która wybiera najlepsze zapachy i nie boi się zaryzykować. Jednocześnie staraj się nie zabijać tego, który jest po prostu Twoim naturalnym, wytwarzanym przez ciało i włosy. Mężczyzna doceni to, że wybierasz perfumy podkreślające już zapach tak dobrze przez niego znany i lubiany – Twój naturalny. Wybierając najlepsze perfumy można stosować się do zasady co za dużo, to nie zdrowo. Warto być naturalnym i podkreślać w sobie tylko to, co najlepsze. 

Najładniejsze perfumy damskie AMBRA według mężczyzn z naszej grupy na Facebooku:

242. AMBRA - z jednej strony zmysłowe i głębokie perfumy, a z drugiej wyjątkowo delikatne. Dodatkowego smaczku nadają nieco mocniejsze tony, podkreślające charyzmę i silną osobowość. 

058. AMBRA - perfumy o kwiatowych zapachu ze słodkim akordem. Posiadają niezwykłą kompozycję zapachową z takich składników jak neurola, cytryna amalfi i malina. 

414. AMBRA -  ten zapach pokochają kobiety pewne siebie i znające swoją wartość, pełne pozytywnej energii i figlarne. Wystarczy otworzyć flakonik, by zanurzyć się w obezwładniającym zapachu.

Produkty z artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy