Jak przewozić perfumy w samolocie? 23 Cze
Przydatne informacje
Jak przewozić perfumy w samolocie?
0 komentarze

Jak przewozić perfumy w samolocie?

Wakacje bez ulubionego zapachu? Dla wielu osób jest to niemożliwe. Nic dziwnego - zapach, który pokochaliśmy umila nam każdy dzień, poprawia nastrój, podkreśla radość i beztroski czas wakacji. Co więcej, idealny zapach na lato ma także odświeżające działanie. Podczas upałów, jest ono zbawienne. Jeśli więc na wakacyjny odpoczynek obraliście kierunek zagraniczny i czeka Was podróż samolotem, zapoznaj się z poniższymi informacjami, ponieważ to ile perfum można zabrać ze sobą, zależy od rodzaju bagażu. Istnieją inne zasady przewożenia w bagażu podręcznym, a inne odnoszące się do przewozu w bagażu rejestrowanym.

Ile perfum można przewieźć samolotem w bagażu podręcznym?

Możesz przewieźć w sumie 1 litr płynów zamkniętych w przezroczystej torebce z suwakiem, a jeden flakon perfum nie może mieć pojemności większej niż 100 ml. Pamiętaj, że do płynów zaliczają się także żele, pasty do zębów, szampony, krople do oczu itp. Do tych wymogów nie zalicza się niezbędnych leków oraz pokarm dla niemowląt.

Jeśli masz już swoje ulubione perfumy AMBRA, do samolotu w bagażu podręcznym wybierz flakony o pojemności 35 ml lub 60 ml. Największa pojemność perfum AMBRA to 108 ml i nie mieści się w dopuszczalnych do przewozu 100 ml.

Ile perfum można przewieźć samolotem w bagażu rejestrowanym?

Jeśli wybierzesz bagaż rejestrowany, nie musisz się zbytnio martwić. Do Twojej wakacyjnej walizki możesz zabrać dowolną ilość perfum, a pojemność flakonów może przekroczyć 100 ml. W tym przypadku konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie wszystkich perfum, które przewozisz, by nie rozlały się w walizce i tym samym nie uszkodziły pozostałych rzeczy.

Nie kładź flakonów na samym wierzchu, na ubraniach, by uchronić je przed ewentualnym rozlaniem. Możesz owinąć flakony w folię bąbelkową i schować do kosmetyczki lub worka strunowego. Zabezpieczone perfumy dodatkowo połóż między miękkimi rzeczami, najlepiej w sam środek walizki.

Jakie perfumy wybrać na wakacje?

Latem szczególnie polecane są perfumy o świeżym akordzie. Dzięki nim przez cały dzień czuć przyjemne orzeźwienie - zapach, który z każdym ruchem koi zmysły i pozwala cieszyć się czasem wakacji.

Zobacz popularne świeże nuty w perfumach. Znajdź zapach dla siebie i emanuj świeżością.

  • owoce - wszelkie cytrusy, yuzu, granat, zielone jabłko, czerwona porzeczka, truskawki, maliny i wiele innych - odpowiadają za radosny i swobodny charakter perfum. Polecamy 228. AMBRA dla kobiet oraz 057. AMBRA dla mężczyzn. 

  • kwiaty - magnolia, piwonia, lotos, lilia wodna - dodają nieco romantyzmu. Wybierz damskie perfumy AMBRA 270.
  • nuty wodne - dają uczucie ochłodzenia, które jest niezwykle pożądane podczas upałów.  Nuty wodne zawiera zapach 169. AMBRA dla mężczyzn.
  • nuty zielone - zioła, liść czarnej porzeczki, liść fiołka, liść mandarynki - kojarzone z naturą i ekologią koją zmysły. Wybierz męskie perfumy 103. AMBRA oraz damskie perfumy 210. AMBRA.

Mamy nadzieję, że powyższe porady ułatwią Ci przygotowanie się do wakacyjnego wyjazdu, na który zabierzesz swoje ulubione perfumy. Życzymy udanego urlopu; niech wakacyjna beztroska trwa jak najdłużej!

Produkty z artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy