Recenzja perfum The One Gold - Dolce&Gabbana 21 Kwi
Nowości
Recenzja perfum The One Gold - Dolce&Gabbana
1 komentarze

Poznaj The One Gold

Już wyjątkowy, złoty flakonik perfum The One Gold zdradza, że w nowym zapachu od Dolce&Gabbana zakochają się miłośniczki blasku i intensywnych, magnetyzujących kompozycji. Luksus i wyrafinowanie nie kończy się wyłącznie na samym opakowaniu, a uwalnia się wraz z wonią w nim zamkniętą. Czym tym razem jeden z najlepszych perfumiarzy na świecie - Violaine Collas - zaskoczył miłośników perfum Dolce&Gabbana?

The One Gold - jak pachnie?

Przygoda z zapachem The One Gold rozpoczyna się od ożywiającej kompozycji zapachowej przełamanej soczystą śliwką i pikantnymi akcentami różowego pieprzu. Pierwsze godziny w otoczeniu wyjątkowej woni upłynął pod znakiem luksusu i wyrafinowania. Wraz z upływem czasu pierwsze akordy ustępują miejsca kwiatowym nutom serca - róży, konwalii i jaśminowi. Słodycz wanilii, otulająca woń paczuli i łagodność białego piżma to ostatnie, równie magnetyczne akordy, które będą dawać znać o sobie w ciągu dnia. Tak jak dotychczasowym zapachom Dolce&Gabbana, The One Gold również nie można odmówić niesamowitej trwałości. Zapach utrzymuje się na skórze i odzieży przez cały dzień, nie tracąc na intensywności, a jedynie przechodząc w kolejne cykle życia, które wybrzmiewają wokół Ciebie.

The One Gold - prawdziwe ucieleśnienie blasku

Sam flakon The One Gold nie jest dziełem przypadku. Kryjące się w jego wnętrzu kompozycje zapachowe pozwalają zabłysnąć i zwracać na siebie uwagę osobie decydującej się na ten wyjątkowy zapach. The One Gold to idealna propozycja na wieczorne wyjście, gdy pragniemy uwodzić wyrazistym, a zarazem tajemniczym zapachem. Doskonale sprawdzi się jednak także na co dzień, w chłodniejsze jesienne i zimowe miesiące. Warto jednak podkreślić, że perfumy The One Gold dedykowane są kobietom niebojącym się wyrazistości. Cechy tej nie brakuje bowiem w tej wyjątkowej kompozycji. Mimo obecności soczystej śliwki nie są pozbawione ostrego akcentu - w tym przypadku zawdzięczamy go różowemu pieprzowi.

Szukasz zapachu, dzięki któremu cały świat pozna Twoją charyzmę i siłę, a przy tym nie będzie zbyt ostry? The One Gold to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu Twoim zmysłom.

Produkty z artykułu

Komentarze (1)

    • kaalinaa
    • 2022-04-2211:27:34
    zapach spodobalby się mojej mamie :)