Dla Kobiet

Posiadamy szeroką gamę produktów dla kobiet. W naszym asortymencie znajdują się odpowiedniki/zamienniki najpopularniejszych i najznamienitszych domów perfumeryjnych. Niemniej jednak nie ograniczamy się tylko do perfum lanych. W naszej ofercie znajdziesz także odpowiedniki popularnych zapachów w postaci antyperspirantów i żeli pod prysznic. Od dziś nie musisz ograniczać swojego ulubionego zapachu tylko do perfum.

na stronę
Widok:
14.00 zł

'Lady Million' to świeży, kwiatowy i drzewny zapach. Pierwszymi wyczuwalnymi nutami są aromaty gorzkiej pomarańczy, połączonej z malinami. Następnie wyłania się delikatna woń kwiatu neroli. Kolejne wyczuwalne nuty zapachowe to jaśmin, uwydatniany gardenią. To połączenie powoduje, że cała kompozycja nabiera bardziej zmysłowego i subtelnego charakteru. 

'Lady Million' to świeży, kwiatowy i drzewny zapach. Pierwszymi wyczuwalnymi nutami są aromaty gorzkiej...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

AMBRA 060 czaruje zmysły kwiatowym aromatem. Te cudowne orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet zostały wydane w 2008 roku. Zaraz po aplikacji perfum roztoczy się woń piwonii, frezji i liczi, by w nucie serca wyeksponować różę, konwalię i magnolię. Gdy zapach rozwinie się wyczujesz bursztyn i cedr virginia. Flakonik perfum wypełniają akordy różane i...

AMBRA 060 czaruje zmysły kwiatowym aromatem. Te cudowne orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet zostały...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

194. AMBRA zachwyca ciepłym, korzennym aromatem. Te cudowne orientalno-drzewne perfumy dla kobiet zostały wydane w 2003 roku.  Zaraz po aplikacji perfum roztoczy się woń przypraw i kwiatu pomarańczy, by w nucie serca wyeksponować wanilię i różę. Gdy zapach rozwinie się wyczujesz drzewo sandałowe, bursztyn i paczulę. Zapach ten jest dopełnieniem...

194. AMBRA zachwyca ciepłym, korzennym aromatem. Te cudowne orientalno-drzewne perfumy dla kobiet zostały...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Elizabeth Arden '5th Avenue' to zapach na każdą okazję. Elegancki, ale i frywolny. Prosty, ale i skomplikowany...jak kobieta.

Elizabeth Arden '5th Avenue' to zapach na każdą okazję. Elegancki, ale i frywolny. Prosty, ale i...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

AMBRA 244 to seksowny zapach, działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja. To zapach, którym AMBRA zaskoczyła wszystkich. Świeży, lekko owocowy sprawia, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców.

AMBRA 244 to seksowny zapach, działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Lady Gaga prezentuje swój pierwszy zapach, nad którym pracowała wraz z prestiżowymi twórcami perfum. Debiutanckie perfumy otrzymały nazwę 'Fame', a do sprzedaży trafiły we wrześniu 2012 roku. Sama Lady Gaga mówi, że pachną jak żelki. W rzeczywistości chodzi o słodki, orientalny zapach, w którym dominują owoce, kwiaty i zioła. Gaga starała się stworzyć...

Lady Gaga prezentuje swój pierwszy zapach, nad którym pracowała wraz z prestiżowymi twórcami perfum....

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Kobiecość jest znowu w modzie. Zapach ten zachęca kobiety, aby kierowały się głosem serca. Inspiracją dla zmysłowej i lekkiej kompozycji stała się nuta grappy.

Kobiecość jest znowu w modzie. Zapach ten zachęca kobiety, aby kierowały się głosem serca. Inspiracją dla...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Giorgio Armani 'Code for Women' - orientalny, kwiatowy, tajemniczy. Intryguje kwiatem pomarańczy, połączonym ze świeżością imbiru, otula je ciepło miodowego drewna sandałowego. Stworzony jako pokusa dla męskich zmysłów. Na wieczór.

Giorgio Armani 'Code for Women' - orientalny, kwiatowy, tajemniczy. Intryguje kwiatem pomarańczy, połączonym...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

254. AMBRA ma symbolizować kultową "małą czarną" sukienkę i wieczory, podczas których chętnie ją nosimy. Skierowany jest do kobiet lubiących wyzwania.

254. AMBRA ma symbolizować kultową "małą czarną" sukienkę i wieczory, podczas których chętnie ją nosimy....

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Perfumy Laura Biagiotti 'Laura' to krystaliczny zapach, wyrażający czystą duszę i prawdziwą głębię kobiety. W jej skład wchodzą najwspanialsze i bardzo starannie dobrane esencje. Delikatne nuty słodkich pomarańczy, cytryny i bergamotki następnie przerodzą się w kwiatowe serce, które otuli Cię swoją delikatną aurą. Magiczną mieszankę jaśminu, róży i...

Perfumy Laura Biagiotti 'Laura' to krystaliczny zapach, wyrażający czystą duszę i prawdziwą głębię kobiety....

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

CUOCO MADMOISE - CHENELL to bardziej nowoczesna wersja znanych niemal wszystkim perfum. Śmiała i zdecydowana, udowodniła, że elegancja tkwi w prostocie. Niezależna, aczkolwiek wykorzystująca swój urok do fascynowania i wpływania na mężczyzn. CUOCO MADMOISE - CHENELL jest świeży i orientalny.

CUOCO MADMOISE - CHENELL to bardziej nowoczesna wersja znanych niemal wszystkim perfum. Śmiała i...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Świeży, zuchwały i nieskomplikowany. Stworzony z nowej, nieposkromionej chęci życia. Zapach: nutę głowy tworzą aromaty zielonego jabłka i akcenty wodne.

Świeży, zuchwały i nieskomplikowany. Stworzony z nowej, nieposkromionej chęci życia. Zapach: nutę głowy...

14.00 zł Dostępny