Recenzja perfum Givenchy - Irresistible 13 Lip
Nowości
Recenzja perfum Givenchy - Irresistible
0 komentarze

Givenchy – Irresistibile

Irresistibile to kwiatowo-owocowa eksplozja z dodatkiem ciepłych akordów drzewnych, która podbija serca współczesnych kobiet. Perfumy na rynku zadebiutowały w 2020 roku, zaskakując użytkowniczki niecodzienną mieszanką kontrastów. Kochasz ruch i zmiany, jesteś pełna energii, a Twoją pasją jest taniec? Irresistibile to kompozycja, która doskonale podkreśli Twój żywiołowy temperament.

Pierwsze wrażenie to subtelne połączenie soczystych gruszek z odrobiną ambry. Z czasem zapach się rozwija i staje o wiele bardziej kobiecy. W nutce serca eleganckie olejki różane zostały przełamane wytrawnym korzeniem irysa. Najdłużej na skórze utrzymują się akordy bardzo zmysłowego piżma i lekko ziołowego jałowca wirginijskiego, które wspólnie tworzą pełen pasji koktajl.

Na twarz kampanii reklamowej Irresistibile marka Givenchy wybrała modelkę Fran Summers, która słynie ze swojej delikatnej i naturalnej urody. Chcesz poczuć się zniewalająca? Wystarczy kilka kropel, aby wokół Ciebie roztoczył się upajający zapach pełen dziewczęcego wdzięku.

Produkty z artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy