Perfumy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą perfum lanych. W swoim asortymencie posiadamy ponad 300 zapachów i stale go powiększamy. Poniżej znajduje się lista oferowanych przez nas odpowiedników w postaci wód perfumowanych (nie wód toaletowych) zawierących 18% olejków zapachowych w 82% alkoholu. Nasze perfumy to najtrwalsze i najbardziej zbliżone do oryginałów odpowiedniki dostępne na rynku.

na stronę
Widok:
14.00 zł

Dior 'Dolce Vita' to wspaniałe perfumy, które szczególnie wieczorem nadają odrobiny tajemniczości osobie pachnącej nimi, ich zapach jest wibrującą nutą, która stale tkwi w zmysłach i nie pozwala o niej zapomnieć. I oczywiście jest uwielbiana przez mężczyzn. Wspaniałe perfumy dla wszystkich kobiet, które uwielbiają zapachy ciężkie i bardzo zmysłowe.

Dior 'Dolce Vita' to wspaniałe perfumy, które szczególnie wieczorem nadają odrobiny tajemniczości osobie...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

'212 VIP' to najnowsza kompozycja z rodziny '212', inspirowana młodymi, ambitnymi mieszkankami Nowego Jorku. Atrakcyjny, świeży, radosny i lśniący zapach '212 VIP' to nowa luksusowa interpretacja klasycznego zapachu Caroliny Herrery '212'. W kompozycji znajdziemy nuty rumu, marakuji, gardenii, pizma, wanilii i bobu tonka.

'212 VIP' to najnowsza kompozycja z rodziny '212', inspirowana młodymi, ambitnymi mieszkankami Nowego Jorku....

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Kenzo 'Jungle Elephant' to zapach bardzo charakterystyczny. Wyjątkowo trwały i mocny. Zmysłowy, nikogo nie pozostawia obojętnym, można go tylko uwielbiać lub nienawidzić. Jego ciepło potrafi być lekko duszące, dlatego szczególnie polecany jest na chłodne dni.

Kenzo 'Jungle Elephant' to zapach bardzo charakterystyczny. Wyjątkowo trwały i mocny. Zmysłowy, nikogo nie...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Donatella tworząc Versace 'Bright Crystal', pragnęła stworzyć perfumy świeże i kwiatowe. Świetlisty, kryształowy flakon Versace 'Bright Crystal' kryje orzeźwienie, odurzającą moc kwiatów, oraz zmysłowość - podane w najbardziej eleganckiej i luksusowej formie. Na dzień. Te świeże kwiatowo-owocowe perfumy dla kobiet zostały wydane w 2006 roku. Za...

Donatella tworząc Versace 'Bright Crystal', pragnęła stworzyć perfumy świeże i kwiatowe. Świetlisty,...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Fendi 'L`Acquarossa'  to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Zapach został wypromowany w 2013 roku, stworzyli go Delphine Lebeau, Benoit Lapouza i Francois Demachy.

Fendi 'L`Acquarossa'  to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Zapach został wypromowany w 2013 roku,...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Acqua di Gio przywołuje wspomnienia kolorów lata i wprowadza w stan odprężenia. Piękny, lekki zapach, przywodzący na myśl orzeźwiającą, chłodną kąpiel. Wodno-kwiatowe nuty podkreślają: groszek pachnący, frezja, hiacynt, jaśmin i egzotyczne gatunki drewna. Proste, świeże nuty, połączone rozgrzewają się wzajemnie, przenosząc Cię w świat tropikalnych kwiatów...

Acqua di Gio przywołuje wspomnienia kolorów lata i wprowadza w stan odprężenia. Piękny, lekki zapach,...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Perfumy dla kobiet o kwiatowo-owocowym aromacie. Typowo letni, wakacyjny zapach, który potęguje radość z beztroskich chwil.

Perfumy dla kobiet o kwiatowo-owocowym aromacie. Typowo letni, wakacyjny zapach, który potęguje radość z...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Zapach dla niepokornych i śmiałych kobiet. Perfumy te to orientalny, ciepły i seksowny zapach. Rozgrzewa i energetyzuje.

Zapach dla niepokornych i śmiałych kobiet. Perfumy te to orientalny, ciepły i seksowny zapach. Rozgrzewa i...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Versace Versus for Her to świeży zapach, który Donatella Versace nazwała czystą energią. Dedykowany kobietom, które cechuje silna wola oraz odwaga. Kombinacja romantyczności, przechodząca z czasem w drapieżną kobiecość.

Versace Versus for Her to świeży zapach, który Donatella Versace nazwała czystą energią. Dedykowany...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Z perfum emanuje naturalna promienność. Zapach zniewala zmysłowością. Wprawny nos wyczuje w tej kompozycji mandarynkę, czarną porzeczkę, gorzką pomarańczę.

Z perfum emanuje naturalna promienność. Zapach zniewala zmysłowością. Wprawny nos wyczuje w tej kompozycji...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Stworzona dla przyjemności, kwiatowo - korzenno - piżmowa propozycja Max Mara 'Le Parfum' to atrybut współczesnej kobiety kontrastów: nowoczesnej i klasycznej, skromnej i wyrafinowanej, racjonalnej i pełnej wyobraźni.

Stworzona dla przyjemności, kwiatowo - korzenno - piżmowa propozycja Max Mara 'Le Parfum' to atrybut...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Spełnienie, samorealizacja, wyzwolenie - Ambra 168 to symbol współczesnej, szczęśliwej i wolnej kobiety.

Spełnienie, samorealizacja, wyzwolenie - Ambra 168 to symbol współczesnej, szczęśliwej i wolnej kobiety.

14.00 zł Dostępny