Recenzja perfum Invictus Victory — Paco Rabanne 08 Sty
Recenzje perfum
Recenzja perfum Invictus Victory — Paco Rabanne
2 komentarze

Poznaj Invictus Victory

Miłośnicy zapachów Paco Rabanne z pewnością już po pierwszym kontakcie wzrokowym wzbudzą w sobie skojarzenia z poprzednią wersją Invictus. 2021 rok to jednak czas na zupełnie nowe doznania dla naszych zmysłów. W obliczu trudności, z którymi jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji się zmierzyć, marka Paco Rabanne wypuściła produkt, którego flagowym motywem jest zwycięstwo. Obok złotego V w centralnej części flakonu nie sposób przejść obojętnie. Jego zadaniem jest przypominanie, że zwycięstwo jest w zasięgu ręki każdego z nas. Klucz do jego osiągnięcia stanowi jednak otaczanie się bodźcami napędzającymi do działania. A tymi bez wątpienia są intensywne, a zarazem orzeźwiające zapachy.

Jak pachnie Invictus Victory?

Dla każdego z nas zwycięstwo ma zupełnie inny zapach i smak. Marka Paco Rabanne zebrała nuty zapachowe, które będą idealnym uosobieniem zwycięstwa, dla każdego. Bursztynowe perfumy, w których nie brak orientalnych nut magnetyzują przy każdym ruchu.

Tuż po otwarciu wyczujesz ostrą, a zarazem orzeźwiającą moc cytrusów połączonych z pikantnym, różowym pieprzem. Wraz z ubiegającym cyklem życia zapachu do głosu dochodzą akordy olibanum w połączeniu z uspokajającą lawendą. Uwiecznieniem całej kompozycji zapachowej są ciepłe nuty bursztynu i balsamicznej fasolki tonka. Spośród nut bazowych przebija również delikatna słodycz wanilii.

Invictus Victory — nowe oblicze zwycięstwa

Luksusowe perfumy Invictus Victory to wyraziste, głębokie, a przy tym orzeźwiające pachnidło. Akordy głowy, serca i bazy przenikają się nawzajem by stworzyć zapach, który wyróżni nas z tłumu i postawi na samym podium.

Siła, dynamizm, energia — to hasła przewodnie towarzyszące każdemu z zapachów Invictus Paco Rabanne. W przypadku Invictus Victory odzwierciedlenie koncepcji twórców znajdziemy w idealnie łączących się nutach świeżości i zmysłowości. Dymna, intensywna i świeża kompozycja sprawdzi się idealnie w jesienne dni. Możesz po nią sięgać także w ważne wieczory, gdy magnetyzująca woń perfum jest na wagę złota. Spotkanie zmysłowości i świeżości na Twojej skórze to receptura na udany wieczór.

Chcesz kusić zmysłowością zapachu, który dodaje Ci pewności siebie? Sięgnij po ciężki, orientalny zapach i spraw, że bez Invictus Victory nie będziesz mógł wyobrazić sobie już żadnej jesieni.

Produkty z artykułu

Komentarze (2)

  • Andrew
  • 2022-01-0817:22:29
  świetny zapach! uwielbiam go!
  • Małgorzata
  • 2022-01-1013:58:02
  Jeden z ładniejszych męskich zapachów