Recenzja perfum Cloud - Ariana Grande 27 Wrz
Recenzje perfum

Recenzja perfum Cloud - Ariana Grande

Recenzja perfum Cloud - Ariana Grande

Ariana Grande - amerykańska idolka nastolatek od 2015 roku działa w branży perfumeryjnej, kreując zapachy sygnowane swoim nazwiskiem. Design flakonów i kampanie reklamowe podkreślają styl artystki i tym samym młodzieńczość, radość, swobodę. Może to sugerować, że perfumy Ariany są dedykowane nastolatkom. Gwarantujemy jednak, że wśród wciąż poszerzającej się oferty perfum marki Ariana Grande, każda kobieta znajdzie zapach dla siebie. Jednym z dowodów na to, iż zapachy Ariany Grande mogą skraść serca kobietom w różnym wieku jest fakt, że zapach Cloud zdobył prestiżową nagrodę "Fragrance of the Year" w kategorii "Women’s Popular" w 2019 roku. Przyznanie nagrody wiąże się z uznaniem, popularnością i docenieniem wykreowanych perfum.

Jak pachną perfumy Cloud?


A gdyby tak opisać zapach w 3 słowach? Opis perfum Cloud wyglądałby następująco: zapach seksowny, deserowy i owocowy. Co oznacza taka mieszanka? Oznacza zapach wyrazisty, nietuzinkowy, apetyczny i zdecydowanie wart poznania!


Nuty głowy to połączenie lawendy z gruszką i bergamotką. Zaraz po nich, zapach zaczyna otulać swoim ciepłem i swoją słodyczą i tym samym wprawiać w dobry nastrój. Nuty serca, należące do typu nut gourmand, są bardzo apetyczne i kojarzą się z lodowo-waniliowym deserem posypanym kokosowymi wiórkami i bitą śmietaną. Bazą zapachu Cloud jest zmysłowe piżmo z nutami drzewnymi, dzięki czemu podkreślona jest jego uwodzicielskość. .

Zapach Cloud - kiedy stosować?


Nadchodząca jesień jest idealną porą na to, by przetestować perfumy Cloud na własnej skórze. Wyrazistość perfum Cloud zachęca do noszenia ich podczas chłodniejszych dni. Sam zapach podnosi na duchu, otula i dodaje zmysłowego ciepła. Wielu osobom kojarzy się z jesiennym wieczorem przy kominku.

Trwałość perfum Cloud


Trwałość zapachu to bardzo indywidualna kwestia, dlatego te same perfumy mogą pachnieć na jednej osobie kilkanaście godzin, a na drugiej kilka. Ze względu na zawarte w nutach bazy piżmo, które ma właściwości przedłużające trwałość perfum, zapach nie należy do krótkotrwałych, ale sama musisz się przekonać, czy Cloud będzie trwały na Twojej skórze.

Produkty z artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy