Wyprzedaż wyprzedaży!

Luksusowe kremy VIVAO w cenie 69,99 zł zamiast 298 zł

Inspiracją do stworzenia kosmetyków VIVIAO były luksusowe rytuały piękna pradawnych kobiet z elity ówczesnego świata. Marka VIVIAO, łącząc osiągnięcia współczesnej medycyny, technologii i kosmetologii z mocami tkwiącymi w Naturze od tysiącleci, wydobywa i potęguje to, co w niej najlepsze.

Tworzeniu kosmetyków towarzyszyła wizja kobiety luksusowej, roztaczającej wokół siebie aurę sukcesu. Oddając się swoim rytuałom piękna z użyciem kosmetyków VIVIAO zmienia się ona we współczesną królową, a aplikując kolejne porcje drogocennych kremów, przywraca swojej skórze równowagę oraz koi zmysły, by zebrać moc i blask właściwe współczesnej władczyni świata.

LINIA VIVIAO GOLD DE LUXE

W tej luksusowej linii kremów do twarzy zamknięte zostały składniki będące największym bogactwem natury. Zapewniają one pielęgnację na najbardziej zaawansowanym poziomie. Kremy VIVIAO Gold de Luxe Age Correcting pobudzają procesy odnowy skóry i w widoczny sposób poprawiają jej elastyczność. Pozwalają one przedłużyć młodość skóry i zredukować wszystkie widoczne oznaki jej starzenia. Czyniąc prawdziwy „cud piękna” przywracają Twej cerze młodzieńczy blask.

GOLD DE LUXE AGE CORRECTING CREAM DAY

Gold de Luxe Age Correcting Cream Day to krem o zaawansowanej formule, skomponowany z myślą o zniwelowaniu wszystkich oznak starzenia się skóry poprzez aktywację jej procesów obronnych. Krem hamuje procesy starzenia się skóry u ich źródła.

Nano cząsteczki złota koloidalnego stymulują syntezę kolagenu poprawiając strukturę i elastyczność skóry. Drogocenne składniki kremu wypełniają, rozświetlają i nawilżają skórę, podczas gdy zawarte w nim witaminy chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Obecnie w niespotykanie niskiej cenie 69,99 zł zamiast 288 zł!

KUP TERAZ

GOLD DE LUXE AGE CORRECTING CREAM NIGHT

Gold de Luxe Age Correcting Cream Night pobudza procesy odnowy skóry w widoczny sposób poprawiając jej elastyczność. Przywraca cerze młodzieńczy blask redukując wszystkie widoczne oznaki starzenia.

Nano złoto koloidalne to w kosmetykach z serii VIVIAO Gold de Luxe istny zastrzyk luksusowego odżywienia dla skóry.

Zawarte w śluzie ślimaka mukopolisacharydy, które zmniejszają podrażnienia i uczulenia, przyczyniają się do prawidłowego krążenia krwi i limfy. W połączeniu z kolagenem i elastyną nadają skórze idealną elastyczność, sprężystość oraz nawilżenie. 

Tylko teraz w zaskakująco niskiej cenie 69,99 zł zamiast 298 zł!

KUP TERAZ

FILOZOFIA VIVIAO

VIVIAO to marka, u podstaw której leży filozofia łącząca najnowsze i najbardziej zaawansowane osiągnięcia z dziedziny kosmetologii z inspiracją płynącą ze znajomości rytuałów piękna na całym świecie. Misją firmy jest zapewnienie wszystkim kobietom pielęgnacji najlepszej pod względem jakości, skuteczności i bezpieczeństwa.

Innowacyjne formuły, stworzone na bazie certyfikowanych i dokładnie wyselekcjonowanych składników, dały początek kosmetykom najwyższej jakości, zapewniających pielęgnację bez kompromisów, troszczących się o potrzeby każdej skóry.

Celem marki jest połączenie bogatego doświadczenia z najlepszym know-how, nowoczesną technologią i najnowszymi trendami kosmetycznymi.

Innowacje i badania dla VIVAIO są kluczowe, gdyż piękno jest niekończącą się podróżą w poszukiwaniu doskonałości. VIVIAO pragnie zapewnić pielęgnację prawdziwie wyjątkową, wyróżniającą się najwyższą jakością i zaawansowaniem technologicznym.