Jeśli jesteś miłośnikiem perfum AMBRA, koniecznie weź udział w naszym konkursie! Twoim zadaniem jest stworzenie recenzji perfum AMBRA, których używasz. Opowiedz nam o swoich osobistych wrażeniach, opisz zapach oraz jak wpisuje się on w Twoje codzienne życie, kiedy go używasz i dlaczego. Możesz wzbogacić recenzję o zdjęcie flakonu w interesującym otoczeniu lub przygotować recenzję wideo.

Nagroda główna

Karta podarunkowa na zakupy o wartości 1000 zł!


Jury wyłoni spośród wszystkich nagrodzonych recenzji jedną, której autor otrzyma kartę podarunkową o wartości 1000 zł - do wykorzystania w wielu popularnych sklepach.

W czasie trwania konkursu, trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki) będziemy nagradzać jedną ze wszystkich nadesłanych recenzji flakonem perfum AMBRA 35 ml. Wybrane recenzje będą publikowane na naszych relacjach na Facebooku i Instagramie. Zwycięzcy powinni zgłosić się po odbiór nagrody. Zachęcamy do śledzenia naszych profili, aby nie przegapić wygranej.

konkurs
Konkurs

Jak zdobyć nagrody?

Kup perfumy AMBRA i napisz ich recenzję. Możesz ją opublikować w jednym z następujących miejsc:

1. Facebook - w komentarzu pod postem konkursowym
2. Instagram - w komentarzu pod postem konkursowym
3. Na własnym profilu na powyższych portalach - na tablicy lub w relacji, z oznaczeniem profilu AMBRA i dodaniem hashtagu #RecenzjaAMBRA

Warunki konkursu

Termin na przesłanie recenzji trwa od 01.07 aż do 25.08.2024 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 28.08.2024 r. Czekamy na Twoją recenzję - podziel się swoimi wrażeniami i zdobądź fantastyczne nagrody. Powodzenia!

Regulamin konkursu: kliknij tutaj