WAKACYJNY KONKURS

#świeżośćAMBRY

Świeżo, lekko i zwiewnie

Do wygrania łącznie aż 3 000 zł
oraz darmowe perfumy

Prześlij nam swoje zdjęcie i wygraj darmowe perfumy marki AMBRA o pojemności 35 ml i dowolnym, wybranym przez Ciebie zapachu, a w finale aż 2 000 zł nagrody głównej oraz 700 zł i 300 zł za kolejne miejsca!

Jakie zapachy najczęściej Ci towarzyszą w te wakacyjne dni? Zgadujemy: świeże, lekkie, cytrusowe, zielone, morskie? Właśnie takie perfumy polecamy na lato!

Jeśli chcesz uzupełnić swoje ulubione zapachy o kolejną pozycję lub zgarnąć nawet 2 tysiące złotych, to chwyć aparat w ręce i zrób zdjęcie! Przedstaw na nim swoje skojarzenie z letnimi zapachami. Perfumy nie muszą znajdować się na zdjęciu. Wykaż się kreatywnością i artystycznym podejściem! Uchwyć ulotne chwile, piękne krajobrazy, ciekawe zjawiska.. co tylko uznasz, że kojarzy Ci się z letnim zapachem.
NAGRODY

Co tydzień na naszym fanpage nagrodzimy jedną osobę, której zdjęcie najbardziej nam się spodoba. Na koniec wakacji, spośród wszystkich uczestników konkursu, wybierzemy trzy osoby, które otrzymają nagrody pieniężne.

Przewidujemy nagrody pocieszenia!

2019_07-nagrody3_v2.png

Jak wziąć udział w konkursie?

W każdą środę na naszym fanpage na Facebooku pojawi się post konkursowy – dodaj w komentarzu swoje zdjęcie! W zabawie można wziąć udział również na Instagramie dodając post z hashtagiem: #świeżośćAMBRY Dodatkowo możecie nas oznaczać @lane_perfumy_ambra

Facebook Instagram

Świeżość AMBRY

Wakacje są dla nas czasem odświeżenia! Dostępny jest nowy sklep internetowy – bardziej przejrzysty, świeży, lekki, niczym perfumy na lato :) Rozszerzyliśmy również nasz asortyment i wprowadziliśmy szereg zmian mających na celu usprawnienie realizacji zamówień. W najbliższych tygodniach będziesz świadkiem kolejnych powiewów świeżości w naszej firmie, więc pozostań z nami w kontakcie. :)Nie przegap informacji konkursowych

Obserwowanie naszego Fanpage może nie wystarczyć, z uwagi na ucinane zasięgi. Gorąco zachęcamy do zapisu na nasz newsletter i dołączenie do naszej grupy na Facebooku, aby nie przegapić żadnych istotnych informacji o konkursie.

Dołącz do naszego newslettera i odbierz 10 zł na zakupy. kliknij w grafikę poniżej i zobacz jakie są korzyści.

newsletter.jpg

Dla członków naszej grupy przygotowaliśmy 5% rabatu. Wystarczy dołączyć, by zdobyć kupon.

facebook-grupa.jpg

Uwaga

Publikując zdjęcie konkursowe akceptujesz warunki regulaminu dostępnego na naszej stronie pod adresem: 
https://laneperfumy.pl/informacje/24-regulamin-konkursu

Biorąc udział w konkursie w szczególności wyrażasz zgodę dalszą na publikację swojego zdjęcia w ramach naszych mediów społecznościowych oraz przetwarzanie danych osobowych, w celu ogłoszenia laureatów konkursu i przesłania nagrody.