Recenzja perfum Scandal Pour Homme 25 Cze
Recenzje perfum
Recenzja perfum Scandal Pour Homme
0 komentarze

Poznaj Scandal Pour Homme

Twórcy zapachu Scandal Pour Homme za swój cel obrali stworzenie odkrywczego, niepowtarzalnego zapachu, który skradnie serca milionów mężczyzn na całym świecie. Wydawać by się mogło, że stworzenie wyjątkowej, nowej receptury, która przypadnie do gustu szerokiemu gronu odbiorców, jest już niemożliwe. W końcu każdego roku ukazuje się tak wiele nowych kompozycji, że trudno o świeżość. Jean Paul Gaultier udowadnia jednak, że jest to możliwe. Czym więc zaskoczy Cię nowy zapach Scandal Pour Homme?

Czym pachnie Scandal Pour Homme?

Kreatorzy zapachu ukazują Scandal Pour Homme w towarzystwie muskularnego boksera zasiadającego na tronie. Zwycięstwo uwalniane po otwarciu flakonu kryje się w połączeniu wyjątkowy składników. Nuty głowy Scandal Pour Homme stanowią szałwia muszkatołowa i mandarynka. W sercu kompozycji kryje się fasolka tonka oraz karmel. Dopełnieniem całości jest orientalny akcent w postaci wetywerii. Tak wyjątkowe połączenie składników sprawia, że woń uderza swoją zmysłowością wszystkich wokół. Co najważniejsze nie jest ona zbyt silna czy przytłaczającą, a niezwykle energetyzująca.

Szlachetny zapach dla mężczyzn ceniących luksus

Zapach został zamknięty we flakonie przypominającym swoim kształtem ring bokserski. Wieczko w kształcie korony daje jasny sygnał komu dedykowane są perfumy Scandal Pour Homme. Jest to kompozycja zapachowa o wyrazistych, elektryzujących akcentach, po które nie boją się sięgać, pewni siebie, żądni zwycięstwa, a zarazem eleganccy mężczyźni.

Celem twórców Scandal Pour Homme było stworzenie wyjątkowego, a zarazem trafiającego do mężczyzn na całym świecie zapachu. Bez wątpienia trójka perfumiarzy - Christophe Raynaud, Quentin Bisch Nathalie Gracia-Cetto - mogą pochwalić się spektakularnymi efektami. Choć zapach miał swoją premierę stosunkowo niedawno, bo w 2021 roku, stał się bestsellerem wśród mężczyzn w każdym wieku na całym świecie. Jeśli szukasz idealnej kompozycji na zimowe miesiące lub szczególne wieczory, która wzbudza zainteresowanie i ekscytację, koniecznie wypróbuj Scandal Pour Homme na własnej skórze.

Produkty z artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy