Recenzja My Way Floral - Armani 10 Lip
Recenzje perfum
Recenzja My Way Floral - Armani
0 komentarze

Czym różni się My Way Floral od oryginalnych My Way?

W 2020 roku na rynek wyszedł zapach Giorgio Armani - My Way. Piękny, kwiatowo-cytrusowy zapach zyskał dużą popularność i bardzo szybko doczekał się flankerów. Już rok po debiucie, mogliśmy poznać My Way Intense, a następnie My Way Nectre. W 2022 roku zostały wydane My Way Floral. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się:

Czym różni się My Way Floral od oryginalnych My Way?

Jakie nuty skrywają perfumy My Way Floral?

Czy Floral oznacza, że w perfumach czuć mocniej kwiaty?

My Way Floral - na lato czy na jesień?

My Way - Armani to perfumy damskie o aromacie delikatnych kwiatów, które są wspierane przez bergamotkę i słodkie nuty wanilii, zmysłowe białe piżmo oraz cedr. Choć zestawienie popularnych nut, mało ekstrawaganckich może z pozoru wydawać się nudną i mało nowoczesną kompozycją, to zapach My Way potrafi pozytywnie zaskoczyć. To zdecydowanie radosne i przyjemne perfumy dla kobiet, które sprawdzą się na ciepłe dni, jak i te nieco chłodniejsze, podczas których to właśnie lato będą przypominać. W głównej mierze jest to zasługa bergamotki, która nadaje ton całej kompozycji.

Jakie nuty skrywają perfumy My Way Floral?

W My Way Floral bergamotkę zastąpiono pomarańczą i zieloną mandarynką, czego skutkiem jest wyczuwalna lekka kwaskowatość. Podobnie jak w pierwowzorze, serce wypełnia tuberoza, ale nie w połączeniu z jaśminem, a z neroli. Nazwa My Way Floral mogłaby sugerować, że zapach od klasycznych perfum My Way jest bardziej kwiatowy, ale tak naprawdę uzyskano efekt odwrotny. Kwiaty w perfumach My Way Floral są wręcz delikatniejsze. Baza perfum znacząco się nie zmieniła - nadal wyczuwalna jest słodycz wanilii oraz piżma.

My Way Floral - kiedy używać?

Nuty pomarańczy i zielonej mandarynki już z pierwszym rozpyleniem uderzają swoim orzeźwieniem. Zapach jest zdecydowanie słoneczny, pobudzający i kobiecy. Nosząc go na swojej skórze, przyniesie Ci zabawę i letnie wspomnienia. Aplikując My Way Floral poczujesz klasyczne My Way, ale w nowej, jeszcze bardziej radosnej wersji. Sprawdzą się przez cały rok. Chcesz je poczuć? Perfumy znajdziesz w naszym sklepie w zakładce nowości!

Produkty z artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy