Widok:
14.00 zł

AMBRA 244 to seksowny zapach, działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja. To zapach, którym AMBRA zaskoczyła wszystkich. Świeży, lekko owocowy sprawia, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców.

AMBRA 244 to seksowny zapach, działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Giorgio Armani 'Si' to szyprowe perfumy dla kobiet wydane w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutę głowy stanowi liść czarnej porzeczki; nutami serca są frezja i róża majowa; nutami bazy są wanilia, paczula, ambroksan i nuty drzewne.

Giorgio Armani 'Si' to szyprowe perfumy dla kobiet wydane w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Zapach wydany w 2008 roku. Kompozycja to świeży, owocowo-kwiatowy aromat, wzbogacony ostrymi przyprawowymi nutami, przeplatającymi się z miękkością białej skóry. Ciepłe akordy drzewne nadają zapachowi delikatniejszego brzmienia.

Zapach wydany w 2008 roku. Kompozycja to świeży, owocowo-kwiatowy aromat, wzbogacony ostrymi przyprawowymi...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

'Lady Million' to świeży, kwiatowy i drzewny zapach. Pierwszymi wyczuwalnymi nutami są aromaty gorzkiej pomarańczy, połączonej z malinami. Następnie wyłania się delikatna woń kwiatu neroli. Kolejne wyczuwalne nuty zapachowe to jaśmin, uwydatniany gardenią. To połączenie powoduje, że cała kompozycja nabiera bardziej zmysłowego i subtelnego charakteru. 

'Lady Million' to świeży, kwiatowy i drzewny zapach. Pierwszymi wyczuwalnymi nutami są aromaty gorzkiej...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Paco Rabanne 'Invictus' to zmysłowo świeża kompozycja, wyróżniająca się surowym kontrastem w stosunku do tradycyjnego podejścia do męskich zapachów. Nie jest to transparentna, letnia bryza, ani tradycyjna woda kolońska. 'Invictus' charakteryzuje ekstremalna tekstura o niezwykle wyrazistej bazie i głębi.

Paco Rabanne 'Invictus' to zmysłowo świeża kompozycja, wyróżniająca się surowym kontrastem w stosunku do...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

AMBRA 236, to propozycja dla dwudziestoparolatków, wychowanych w kulturze SMS, blogów, Myspace. Nazwa perfum nawiązuje do skrótów, stosowanych w powyższych przykładach, a sam zapach określany bywa jako "AMBRA 236 dla młodego pokolenia".

AMBRA 236, to propozycja dla dwudziestoparolatków, wychowanych w kulturze SMS, blogów, Myspace. Nazwa perfum...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Good Girl marki Carolina Herrera czaruje zmysły orientalnym aromatem. Te cudowne orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet zostały wydane w 2016 roku. Niezwykła kompozycja zapachowa została stworzona przez Louise Turner. Zaraz po aplikacji perfum roztoczy się woń migdałów i kawy, by w nucie serca wyeksponować jaśmin wielkolistny i tuberozę. Gdy zapach...

Good Girl marki Carolina Herrera czaruje zmysły orientalnym aromatem. Te cudowne orientalno-kwiatowe...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Zapach świeży, pikantny, dostatecznie elegancki i umiarkowanie wyrazisty. Kompozycja odpowiednia na każdą porę i okazję. Przeznaczona dla osób nowoczesnych, aktywnych i zaradnych, a jednocześnie czułych i romantycznych.

Zapach świeży, pikantny, dostatecznie elegancki i umiarkowanie wyrazisty. Kompozycja odpowiednia na każdą...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Black Opium marki Yves Saint Laurent czaruje zmysły słodkim aromatem. Jest to nowa, „rock’n'roll’owa” interpretacja klasycznego Opium. Te cudowne orientalno-waniliowe perfumy dla kobiet zostały wydane w 2014 roku. Niezwykła kompozycja zapachowa została stworzona przez Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Oliviera Cresp i Honorine Blanc. Zaraz po aplikacji...

Black Opium marki Yves Saint Laurent czaruje zmysły słodkim aromatem. Jest to nowa, „rock’n'roll’owa”...

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Olympea marki Paco Rabanne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Olympea został wydany w 2015 roku. 

Olympea marki Paco Rabanne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Olympea został wydany w 2015 roku. 

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Sauvage 2015 marki Christian Dior to aromatyczne perfumy dla mężczyzn, wydane w 2015 roku. 

Sauvage 2015 marki Christian Dior to aromatyczne perfumy dla mężczyzn, wydane w 2015 roku. 

14.00 zł Dostępny
14.00 zł

Donatella tworząc Versace 'Bright Crystal', pragnęła stworzyć perfumy świeże i kwiatowe. Świetlisty, kryształowy flakon Versace 'Bright Crystal' kryje orzeźwienie, odurzającą moc kwiatów, oraz zmysłowość - podane w najbardziej eleganckiej i luksusowej formie. Na dzień. Te świeże kwiatowo-owocowe perfumy dla kobiet zostały wydane w 2006 roku. Za...

Donatella tworząc Versace 'Bright Crystal', pragnęła stworzyć perfumy świeże i kwiatowe. Świetlisty,...

14.00 zł Dostępny