Żele pod prysznic

Masz już swój ulubiony zapach perfum? Od teraz możesz używać go także w trakcie kąpieli. Poniżej prezentujemy listę żeli pod prysznic, będących odpowiednikami markowych zapachów. Wybierz odpowiednik żelu pod prysznić, który doskonale nawilża, nie podrażnia skóry, nie powoduje alergi i pozostawia na skórze Twój ulubiony zapach. 

na stronę
Widok:
20.00 zł

'Light Blue' to kontynuacja klasycznego stylu zapachów Dolce&Gabbana. Kompozycja jest ukłonem w stronę piękna kobiet. Pokazuje, jak cieszyć się każdym aspektem życia, afirmuje zarówno małe przyjemności, jak i porywające, gorące uczucia. Kompozycja kwiatowo - owocowa, wyrażająca radość życia.

'Light Blue' to kontynuacja klasycznego stylu zapachów Dolce&Gabbana. Kompozycja jest ukłonem w stronę...

20.00 zł
20.00 zł

Perfumy wylansowane przez firmę Cacharel są esencją uczuć, które wywołuje miłość. W pięknym, czerwonym flakonie znajdziemy delikatnie wibrujący, kuszący zapach, który jest niebanalną, spontaniczną i nieprzewidywalną kompozycją.

Perfumy wylansowane przez firmę Cacharel są esencją uczuć, które wywołuje miłość. W pięknym, czerwonym...

20.00 zł
Wyprzedaż!
20.00 zł

Żel pod prysznic o pojemności 250ml. Odpowiednik oryginalnego zapachu. Jeżeli masz już swój ulubiony zapach perfum, to dlaczego nie używać go także w formie żelu pod prysznic? Oferujemy Ci żel, który doskonale nawilża, nie podrażnia skóry oraz nie powoduje alergii i pozostawia na skórze Twój ulubiony zapach. Współczesne kobiety odrzucają zasady, które...

Żel pod prysznic o pojemności 250ml. Odpowiednik oryginalnego zapachu. Jeżeli masz już swój ulubiony zapach...

20.00 zł
20.00 zł

Perfumy 'CHENELL NO 5' są jednym z najbardziej znanych i najlepiej sprzedających się perfum na świecie.

Perfumy 'CHENELL NO 5' są jednym z najbardziej znanych i najlepiej sprzedających się perfum na świecie.

20.00 zł